ویژه کنید
عکس و تصویر اکبر هاشمی رفسنجانی باز هم حرف زد !! #منطق پدر خوانده ای #لجوج و #خائنی ...

اکبر هاشمی رفسنجانی باز هم حرف زد !!#منطق پدر خوانده ای #لجوج و #خائنی که گفتمان را به جای موشک می پسندد، این است که بودجه نظامی کشور را صرف تولید علم کنیماین منطقی است که نه از سر جهالت بلکه نشأت گرفته از خیانت اوست.امام خامنه ای در فروردین ماه فرمودند : که دشمن سعی دارد تا #برجام_دو را از طریق نخبگان به افکار عمومی منتقل کند !!#نخبگانی که حنجره هایشان #بلندگوهای_دشمن در داخل شده است زمانی مدعی بودند که #برجام یک سایه شوم #تحریم را از سر کشور رفع خواهد کرد .دیدیم که این گونه نشد و تنها دستاوردهای آن ننگ قراردادهای قاجار نشان نفتی و کترینگ های بین المللی بود.
#اکنون نیز


با دروغ رفع سایه شوم جنگ میخواهند با برجام دو خاک کشور را قدمگاه چکمه های نظامی غرب کنند.
جناب #هاشمی_رفسنجانی

باید خدمت شما عرض کنم که #دم_خروس_تان بیرون زده ؛ شما بیشتر از آنکه نگران علم و فن آوری کشور باشید نگران چهار ساله شدن دولت فرزند خوانده تان هستید !!به وضوح دیدیم سرنوشت علم و فناوری را در ۳سال مسند نشینی فرزند خلفتان که چگونه قلب راکتور سیمان شد و شتاب علمی کشور به صفر نزدیک شد.شما اگر میخواهید برادریتان را ثابت کنید، به جای مایه گذاشتن از بودجه نظامی کشور،جلوی ریخت و پاشها و حقوقهای نجومی ذخیره های نظام و مدیران #شیشلیک_خورتان را بگیرید.هنوز یادمان نرفته که این « مهدی » شما بود که خواستار تشدید تحریم ها شده بود و گرای مراکز خودی را به دشمن می داد، تا ایران را تسلیم غرب کند و تو چه آغوشی برایش گشودی وقتی که قرار بود اوقات فراغتش را به زندان اوین برود تا سکه توزیع کند !!آقای اکبر هاشمی رفسنجانی


سخنان امام جمعه انقلابی کرج را آویزه گوش خود کنید !!


اگر بخواهید همچنان به همین شیوه دهن کجی به فرمایشات امام امت ادامه بدهید، منتظر سر ریز شدن کاسه صبر جوانان انقلابی باشید .#حمایت های #مراجع_تقلیدی که با آنها فامیل بازی می کنید، هم هیچ فایده ای ندارد !!
چرا که معیار برای ما فقط شخص ولی فقیه هست و بس !! چرا که فرمایش روح خدا مبنی بر « پشتیبان ولایت فقیه باشید، تا به مملکت شما آسیب نرسد !! » آویزه گوشمان هست !!

حتی اگر مراجع عظام تقلید آن را فراموش کرده باشند !! و سعی در تطهیر شما داشته باشند !!

والعاقبة للمتقین


( به نقل از #کانال_مهرورزان_۲ )
.
.
.
.
.
#م.ه #ف.ه #فائزه #هاشمی #رفسنجانی #دروغ_بزرگ #مرض_هاری #اکبر_هاشمی_رفسنجانی #فتنه_اکبر_هشتاد_و_اشک #فتنه #تفرعن #افراطیون #رانت #پیرمرد_پرحاشیه #کذاب #نانجیب_ها #شارلاتانهای_سیاسی #خائن
#ما_فراموش_نمی_کنیم
#ما_سکوت_نمیکنیم#حق_پایدار_است

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...