ویژه کنید
عکس و تصویر بسم الله چرا میگویم #رئیسی نه؟!/ علت اینکه مخالف حضور سید رئیسی در انتخابات هستیم ...

بسم الله
چرا میگویم #رئیسی نه؟!/ علت اینکه مخالف حضور سید رئیسی در انتخابات هستیم چیست؟!

🔶 شرایط کشور بحرانی ست. #شکاف_طبقاتی حاصل از اجرایی شدن تفکرات توسعه گرایانه و لیبرالیستی دامان نظام اسلامی را گرفته و باید هرطور که شده کاری کرد و این لکه ننگ را از دامان نظام پاک کرد. اما به چه قیمتی؟!

🔸 شواهد امر از دوماه قبل نشان ازین دارد که رسانه های معاند بیگانه به شدت بر روی آمدن سید #رئیسی حساب باز کرده اند. از همان موقع که شصتشان خبردار شد سید رئیسی پا به کارزار #انتخابات خواهند گذاشت سیاست های معاندانه خود را آغاز کردند. از ابتدای امر به تخریب و لجن پراکنی علیه سید رئیسی اقدام #نکردند.در ابتدا از ایشان به عنوان رهبر آینده نظام اسلامی و #جانشین_ولایت‌فقیه یاد کردند و به مخاطبین خود و رسانه های پایین دستشان و افراد رسانه ای پایین دست القا کردند که ایشان #جانشین_ولی‌فقیه در آینده است. بعد از انجام پروژه القاسازی جانشینی ایشان برای منسب ولایت فقیه، سیاست ایجاد جو کاذب و رقیب سازی از ایشان را دنبال کردند. به این صورت که ایشان را "تنها رقیب روحانی" و "تنها کسی که میتواند روحانی را شکست دهد" و "کسی که میتواند معادلات انتخابات را بهم بریزد" یاد کردند(۱)

🔸 این رقیب سازی ها و دعوت ها و بزرگنمایی کردن ها و جو دهی ها فقط در رسانه های معاند بیگانه رقم نخورد. طی دوماه گذشته رسانه های اصلاح طلب داخلی نیز در این پروژه بزرگنمایی و ایجاد جو کاذب نیز سهیم بوده اند و تا جایی که میتوانستند از ایشان به عنوان "تنها رقیب روحانی" یاد کردند و حتی ایشان را نماینده رهبری در انتخابات خواندند. حتی پوستر ها یا سخنرانی های افراد برجسته حوزه را نیز در کانال هاشان بازنشر کردند تا به جو کاذب ایجاد شده بیش از پیش کمک کنند(۲)

🔸 در این میانه کانال های خبری مثله "صرفا جهت اطلاع" که از نزدیکان و وابستگان به #وزیر_اطلاعات جناب اقای محمود علوی هستند نیز در این زمین نقش خویش را ایفا کردند، تا آنجا که در کانال ۶۰۰هزار نفری شان(!) برای کمپین های دعوت از آقای رئیسی رپرتاژ و تبلیغ رفته و به بیشتر دیده شدن این کمپین ها کمک کردند!! (۳)

‼ ️⁉ ️اما سوالی که باید ذهن همه ی مارا درگیر کند این است که چرا رسانه های دولتی، چپ، معاندین و... این سیاست هارا در پیش گرفتند؟ چرا رسانه های #معاندین باید سیاست رپرتاژ برای جناب رئیسی و رقیب سازی از ایشان را دنبال کند؟؟
پاسخ ساده است. ارتش سایبری عظیم معاندین با تمام زیر ساخت های سخت افزاری و نرم افزاری، امکانات لازم برای تخریب و به لجن کشیدن جناب #رئیسی را دارند. آنها میدانند که میتوانند با پرونده های ابهام دار #آستان_قدس مثله "مهدی عزیزیان" که منصوب جناب رئیسی در هیات امنای آستان قدس بودند، سید رئیسی را برای #همیشه بسوزانند. میدانند که با توجه به اینکه سید رئیسی ۳۰ سال در سطوح بالای قوه قضاییه مسئولیت داشته اند شبهه کنند و با میان کشیدن ناکارآمدی و ضعف های قوه قضاییه، و با ایجاد دو قطبی قوه قضاییه-دولت یا مردم-حاکمیت ایشان را شکست بدهند. زیرا آنها و همگان میدانند که قوه قضاییه از منفور ترین دستگاه های اجرایی و نظارتی در کشور است. آنها میدانند سید رئیسی فردی اهل مناظره و اهل چالش نیست. آنها میدانند که احمد منتظری (که با تهدید کردن و واسطه قرار دادن و میانجی گری مراجع آزاد شده است) میتواند با انتشار یک صوت از پرونده های دهه ۶۰ که جناب رئیسی دخالت مستقیم در آن داشته اند را منتشر کنند و هم حاکمیت و هم قوه قضاییه و هم انقلاب را به نابودی بین مردم سوق دهند. آنها میدانند که میتوانند از فرصت داماد بودن ایشان در خانواده آیت الله #علم‌الهدی، به بهترین نحو ممکن استفاده کرده و رای قشر خاکستری را بدست بیاورند.
و از این قبیل علل که کم نیست و میتواند رای منفی بسیاری برای جناب رییسی ایجاد کرده و ایشان را همراه با حاکمیت به سقوط بکشاند.

🔴 مسئله ورود آقای رئیسی مساله "ریاست جمهوری" نیست. ورود آقای رئیسی مسبب ایجاد کارزار دو قطبی های حاکمیت-مردم و جانشین احتمالی ولی فقیه-مردم است
#احتیاط_کنیم.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...