ویژه کنید
عکس و تصویر ‌ ⛔ ️سوال:آیا#زن در انتخاب پوشش بایدمُطیع همسرخودباشد؟ ✅ پاسخ:☜هرچندتوافق درپوشش بین همسران موجب الفت ...

‌ ⛔ ️سوال:آیا#زن در انتخاب پوشش بایدمُطیع همسرخودباشد؟
✅ پاسخ:☜هرچندتوافق درپوشش بین همسران موجب الفت بیشتر‌ی می‌گردد،اما نمی‌توان یکدیگر رامجبوربه پوشش #غیر_شرعی نمایند.
👈 چون پوشش یکی از واجبات دین است، ولی متاسفانه وقتی از بعضی زنان بدحجاب،سئوال می‌شود که چراحجابت را رعایت نمی کنی؟
👈 می‌گویند:همسرم اینگونه خواسته و رضایت داده است، در صورتی که مرد چنین حقی ندارد و اسلام نیز، اینگونه مردها را بی‌غیرت خوانده.
👈 تبیین حجاب در بینش قرآن کریم این است که زن باید کاملاً درک کند که حجاب او تنها مربوط به خود او نیست تا بگوید من از حق خودم صرف‏نظر کردم،حجاب زن مربوط به مرد نیست تا مرد بگوید من راضیم، حجاب زن مربوط به خانواده نیست تا اعضای خانواده رضایت بدهند، حجاب زن، #حقی_الهی است.
◀ حرمت زن نه اختصاص به خود زن دارد نه شوهر و نه ویژه برادر و فرزندانش می‏باشد، همه اینها اگر رضایت بدهند #قرآن راضی نخواهد بود، چون #حرمت زن و #حیثیت زن به عنوان حق‏ اللَّه مطرح است و خدای سبحان زن را با سرمایه عاطفه آفرید که معلّم رقّت باشد و پیام عاطفه بیاورد، اگر جامعه ‏ای این درس رقّت و عاطفه را ترک نمودند و به دنبال غریزه و شهوت رفتند به همان فسادی مبتلا می‏شوند که در غرب ظهور کرده است.
⛔ همه اعضای خانواده و اعضای جامعه و خصوصاً خود زن امین امانت الهی هستند. زن به عنوان امین حق ‏اللَّه از نظر قرآن مطرح است یعنی این مقام را و این حرمت و حیثیت را خدای سبحان که حق خود اوست، به زن داده و فرموده: این حق مرا تو به عنوان امانت حفظ کن.
#پوشش
#مدافعین_حیا

#کپی_فقط_با_ذکر_منبع
@modafeineh_haya_ir
@modafeineh_haya

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...