ویژه کنید
عکس و تصویر 💥 WINNER, BLACKPINK, And iKON Confirmed To Perform At 33rd Golden Disc Awards . 💥 ...

💥 WINNER, BLACKPINK, And iKON Confirmed To Perform At 33rd Golden Disc Awards
.
💥 در 4ژانویه ، اعلام شد گروه های BLACKPINK, WINNER, و iKON در 33 امین Golden Disc Awards شرکت میکنند . این جشنواره در تاریخ 5 January در سالن Gocheok Sky Dome سئول برگزار میشود.
.
💥 سال گذشته بلک پینک عشق و توجه بسیاری را از عموم دریافت کرد ! نه تنها فعالیت های گروهی بلک پینک بلکه سولوی اعضا یعنی جنی هم در چارت های موسیقی خوش درخشید ! بلک پینک قبل از شرکت در فستیوال آمریکا در این جشنواره اجرای جذاب خود را به نمایش میگذارد!
.
💥 همچنین گروه وینر توسط فعالیت های گروهی WINNER و سولو Mino محبوبیت بسیاری را کسب کردند ! طرفداران با شنیدن سولو استیج ویژه Song Mino در این مراسم بسیار هیجان زده هستند ! با اینکه Mino بخاطر کنسرت وینر نمیتواند در این مراسم حضور پیدا کند ، او برای استیج ویژه خود Fiancé پیش ضبط خواهد داشت.
.
💥 گروه آیکن که با آهنگ خود Love Scenario تاثیر بسیاری بر کره گذاشته اند نیز در این جشنواره شرکت میکنند ! همچنین انتظار میرود این گروه استیج ویژه خود برای سری جدید New Kids به نمایش بگذارند.
.
💥 مراسم Golden Disc Awards از 1986 شروع شده است و 33امین سالگرد خود را برگزار میکند ! این مراسم دو روز یعنی 5 ژانویه برای بخش دیجیتال و روز دوم 6 ژانویه برای بخش فیزیکال برگزار میشود ! این مراسم از JTBC و JTBC 2 و JTBC 4 پخش زنده خواهد داشت.
.
🔮 ➖ ➖ با وانگ، پادشاهی کنید➖ ➖ 🔮
〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️
.
پ.ن: به نظر میاد جشنواره خیلی خوبی بشه
#ادمین_کانگ
#kpop_wang_news#GoldenDisc_kpop_wang
#BLACKPINK
#WINNER
#IKON
#33rdGoldenDiscAwards
#GoldenDisc

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...