ویژه کنید
عکس و تصویر 🌟 Tiffany Opens Up About Recent Family Troubles . 🌟 تیفانی در رابطه با بحث ...

🌟 Tiffany Opens Up About Recent Family Troubles
.
🌟 تیفانی در رابطه با بحث های اخیر مربوط به پدرش صحبت کرد.
.
🌟 در 9 ژانویه، تیفانی به اکانت اینستاگرام خود مراجعه کرد تا نظرات صادقانه اش را درمورد اختلافات خانوادگی اخیر و تاثیر آن بر موزیک خود به اشتراک بگذارد.
.
🌟 در دسامبر 2018، اتهامات کلاهبرداری علیه پدر تیفانی روشن شد. در واکنش، این خواننده بیان کرد که وی از زمان کودکی به دلیل مشکلات مختلف پدرش، دوران سختی را گذرانده است و هفت سال پیش تمام روابطش را با او قطع کرده است.
.
🌟 یک ماه بعد، تیفانی تمام پست های قبلی اینستاگرام خود را پاک کرد، که نشان می دهد، شروع جدیدی در زندگی اش دارد.
.
⭐ ️صحبت های تیفانی در اینستاگرام:
اخیراً،مواجهه با مشکلات شخصی سخت در مورد خانواده ام مرا متوجه کرده است که ان ها چه نقش مهمی در این منی که شده ام داشته اند،این به من اجازه داد که تمام صداقتم را برای هنرم برای نوشتن این EP جدید به هم متصل کنم.این زمانی برای زخم و بهبودی بود.راهی برای پذیرش و رشد.هیچ گاه ارامشی در زمان گذشته ی زندگیم نبوده است اما هنر ساخته شده در زمان مشکلاتم از راست ترین و اجر دهنده ترین تجربه ها بود.ان اهنگ ها در واقع چیزهایی هستند که به من ارامش دادند.امیدوارم که این اهنگ برای لحظه های عشق و شوق شما، باشند . هیچ مهم نیست که با چه مشکلاتی سر و کله می زنید،مهم نیست که چه مقدار دلتان می خواهد که تسلیم شوید،تا زمانی که قدرت نمایان بشود و حس تولد دوباره بکنید،امید را در اغوش بگیرید.از اعلام اولین سینگل EP به نام Born Again که روز 1.24.2019 منتشر خواهد شد،هیجان زده ام.منتظرش باشید.
.
🔮 ➖ ➖ با وانگ، پادشاهی کنید➖ ➖ 🔮
〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️
.
پ.ن: عجب داستانی😦
#ادمین_کانگ
#kpop_wang_news
#Tiffany
#girlsgeneration_kpop_wang
#GG

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...