ویژه کنید
عکس و تصویر #اگر_روحانی_نبود؟ ابتدا بنیان نظام تحریمی آمریکا علیه ایران فرو می پاشید 🔹 این را شخص ...

#اگر_روحانی_نبود؟

ابتدا بنیان نظام تحریمی آمریکا علیه ایران فرو می پاشید
🔹 این را شخص اوباما رئیس جمهور آمریکا میگوید:
ما باید بزرگترین بانک های جهان و چین به عنوان بزرگترین شریک تجاری خود را تحریم میکردیم که این منجر به فروپاشی اقتصادی آمریکا میشد!

⛔ ️اگر روحانی نبود تحریم ها هم واقعا نبودند،صنعت راهبردی و بازدارنده هسته ای ما ابدا شخم نمی خورد و چرخه های متعدد سوختی تکمیل میشد و انرژی برق هسته ای وارد مدار و زندگی مردم میشد،انرژی عظیم اتمی چون فنری قدرتمند زندگی جامعه ما را از نظر تکنولوژیکی به جلو پرتاب میکرد،صادرات فرآورده های هسته ای به کشور های مختلف رقم میخورد،جای بیکار شدن دانشمندان هسته ای،نسل به نسل تربیت میشدند و سر ریز نخبگان ما به صنایع دیگر می ریخت،آزمایشات موشکی ما بدون ترس از ناراحتی دول غربی انجام میشد، سایت های موشکی تا یمن و ونزوئلا چسبیده به مرز های آمریکا(چیزی شبیه حزب الله و اسرائیل) ایجاد میشد ،چنان انباشتی از قدرت و هژمون شکل میگرفت و چنان مملکت از تمامی شئون تهدید واکسینه میشد که دیگر هیچ کشوری حتی فکر جنگ را هم به مخیله خود راه نمیداد.

⛔ ️اگر #روحانی نبود،درست مثل جاهای دیگری که #اصلاح_طلبان نبودند،(چه شهرداری قالیباف و ده ها اتوبان و چه دولت احمدی نژاد و چه قرارگاه خاتم)چندین برابر وعده های دروغ آنها زیرساخت های کلان برای کشور ساخته میشد،و حجم انبوهی از اشتغال و رفاه به مردم تزریق میشد!

⛔ ️اگر روحانی نبود،فیش های نجومی شکل نمیگرفت و نسل جدیدی از مدیران اشرافی و آقازاده های رانتی حق به جانب رقم نمیخورد،یارانه مردم قطع نمیشد،۱۸ میلیارد دلار و ۶۰ تن طلا از ذخایر ارزی کشور تاراج نمیشد،مردم صف های متعدد تحقیر نمی شدند،ازدواج برای جوانان آرزو نمیشد و دلار ۱۵۰۰۰ و سکه پنج ملیون و پیاز و خرما و ...سر به آسمان نمیگذاشت سلبریتی ها خدایی نمیکردند. نفت را مفت نمیفروختند،مادر تحریم ها شکل نمیگرفت پدر مردم در نمی آمد

⛔ ️بله اگر روحانی نبود قطعا این حجم از کنسرت در برج میلاد هم برگزار نمیشد،سند ۲۰۳۰ و سیاست برقصان و حکومت کن هم نبود،fatf و پالرمو و کنفرانس پاریس هم نبود!

▪ ️ایران قبل از برجام:دلار ۴۰۰۰ صنعت هسته ای ۱۰۰درصد فروش نفت روزی یک میلیون ۲۵۰ هزار بشکه
▪ ️بعد از #برجام: دلار۱۵۰۰۰_۸۰ درصد هسته ای نابود
▪ ️فروش نفت روزی ۸۰۰هزار بشکه!

و البته اگر روحانی نبود،با این حجم از شبهه افکنی هیچگاه مردم حقانیت راه امام و رهبر و دشمنی گرگ گرسنه ای چون آمریکا را نمیفهمیدند و سالها منتظر ناجی میماندند تا نجاتشان دهد،حال آنکه خود ناجی خودند!
والعاقبت للمتقین #meysam_zlf

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...