ویژه کنید
عکس و تصویر یکی از فرصت های استثنایی برای سرمایه گذاری پر سود، خرید ملک در ترکیه است. ...

یکی از فرصت های استثنایی برای سرمایه گذاری پر سود، خرید ملک در ترکیه است. با خرید خانه در ترکیه می تونید مجوز اقامت و شهروندی این کشور را بگیرید. همچنین با اخذ پاسپورت ترکیه می تونید بدون اخذ ویزا به بیش از 100 کشور جهان سفر کنید.
خرید ملک در ترکیه، روش های مختلفی داره اما برای سرمایه گذاری پر سود بهتره ارزش ملکی که خریداری می کنید حداقل 250 هزار دلار باشه. چون فقط با این قیمت می تونید اقامت و پاسپورت ترکیه رو اخذ کنید.
خیلی مراقب افراد سود جو و کلاهبردار باشید. توجه داشته باشید برای هرگونه سرمایه گذاری و خرید خانه در ترکیه فقط باید به موسسات و شرکت های معتبر و دارای مجوز رسمی و فعال در کشور ترکیه مراجعه نمایید. www.bornahomes.com این مجوزها فقط توسط ترکیه صادر می شود.
به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی از مشاوران ما در شرکت سرمایه گذاری املاک برنا هومز مشاوره بگیرید. املاک برنا هومز شریک تجاری شرکت بین المللی کلر ویلیامز آمریکا می باشد. این شرکت بزرگ در بسیاری از کشور های جهان دارای شعبه می باشد.

#خرید_ملک_در_ترکیه #خرید_خانه_در_ترکیه #سرمایه_گذاری_در_ملک_ترکیه #شرکت_قانونی_ملک_در_ترکیه #شرکت_معتبر_ملک_در_ترکیه #سرمایه_گذاری_پرسود_در_ترکیه #سرمایه_گذاری_قانونی_در_ترکیه

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...