ویژه کنید
عکس و تصویر #رهبر_انقلاب در پاسخ به #رئیس_جمهور می‌گویند، اگر می‌خواستید چنین کنید(افزایش قیمت بنزین)، چند روز زودتر ...

#رهبر_انقلاب در پاسخ به #رئیس_جمهور می‌گویند، اگر می‌خواستید چنین کنید(افزایش قیمت بنزین)، چند روز زودتر #یارانه ای را که به مردم وعده داده بودید، به حسابشان واریز می‌کردید. ( دولت وعده داده بود یارانه‌ را به قدری بیشتر کند که مردم نگرانی ای از جانب قیمت بنزین نداشته باشند )

رهبر انقلاب در ادامه تاکید کرده‌اند که حالا هم ظرف یکی دو روز وجه مورد نظر را به حساب مردم واریز کنید. ( حال باید ببینیم آیا دولت به فرمان رهبری گوش فراداده و با پرداخت یارانه مناسب مشکلات مردم را حل میکند یا باز هم دولت، مقابل رهبری ایستاده و گرانی را بر فرق مردم میکوبد  )

همینطور رهبری صبح امروز اعلام داشتند که #مسئولین موظف هستند مواظبت کنند که این وضعیت موجب آسیب رسانی به #مردم و افزایش نجومی #قیمت ها نشود.

بخشی از بیانات امروز رهبری:

مسئولین هرچه ممکن است از #مشکلات این کار کم کنند. من دیروز دیدم در تلویزیون بعضی از مسئولین محترم آمدند گفتند که ما مراقبیم افزایش قیمت موجب افزایش قیمت اجناس و کالاها نشود؛ این مهم است؛ چون الان #گرانی هست، اگر بنا باشد که دوباره گران بشود، این برای مردم خیلی مشکلات درست میکند؛ مسئولین باید مراقبت کنند.

قبل از اینکه بحث را شروع بکنیم، من عرض بکنم حوادثی به دنبال مصوّبه‌ی سران کشور، سران قوا اتّفاق افتاد؛ و متأسّفانه مشکلاتی هم درست شد، تعدادی جان باختند و مراکزی تخریب شد. چند نکته را باید توجّه داشت؛ اوّلاً وقتی یک چیزی مصوّبه‌ی سران کشور هست، آدم باید با چشم خوش‌بینی به او نگاه کند، بنده در این قضیّه(بنزین) سررشته و تخصّص ندارم؛ گفتم من چون نظرات کارشناس‌ها هم در این قضیّه‌ی بنزین مختلف است، بعضی‌ها آن را #لازم میدانند بعضی #مضر میدانند، بنابراین منکه صاحب‌نظر نیستم در این قضایا؛ اما اگر سران سه قوّه تصمیم بگیرند، من حمایت میکنم.
( توجه داشته باشید رهبری اعلام داشت درصورت موافقت سران هر سه قوه موافقت می‌کنند. درحال حاضر خواهان #گرانی_بنزین ، #مجلس و #دولت هستند )


نکته‌ی دوّم اینکه آتش زدن به فلان بانک، کار مردم نیست،  کارِ #اشرار است. گاهی بعضی از جوانها هم از روی هیجان با اینها همراهی میکنند و این‌جور #مفاسد را به بار می‌آورند. این مفاسد هیچ مشکلی را درست نمیکند جز اینکه #ناامنی را هم اضافه میکند؛ اینها قصدشان این است. شما ملاحظه کنید در این دو روز که از این قضایا گذشته همه‌ی مراکز شرارت دنیا علیه ما، این کارها را تشویق کردند؛ اینها دارند مرتّباً در فضای مجازی و در جاهای دیگر ترغیب میکنند که این شرارتها انجام بگیرد. من عرضم این است: هیچ‌کس به این اشرار کمک نکند؛ این کارها کار مردم معمولی نیست.دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...