ویژه کنید
عکس و تصویر حجاب اختیاری بهانه است، آنان به دنبال برهنگی هستند! بحثی که امروزه به‌عنوان #حجاب_اختیاری مطرح ...

حجاب اختیاری بهانه است، آنان به دنبال برهنگی هستند!

بحثی که امروزه به‌عنوان #حجاب_اختیاری مطرح است و برخی از #سلبریتی ها و منورالفکرهای غرب‌زده از آن دم می‌زنند و رسانه‌های خارجی هم به آن دامن می‌زنند، بهانه‌ای بیش نیست و درواقع آن‌ها به دنبال #برهنگی و بی‌بندوباری هستند. چرا که در کشور ما و در مسئله #حجاب اجبار به معنای واقعی وجود ندارد و بسیاری از بانوان حداقل‌های حجاب اسلامی که پوشش تمام بدن غیر از صورت و کفین است را هم رعایت نمی‌کنند.

لذا «وقتی تعمق می‌کنیم می‌بینیم بعید است این روسری نیم‌بند که فلسفه پوشش اسلامی را هم تأمین نمی‌کند آن‌قدر مزاحم باشد که افرادی برای حذف آن حاضر به درخطر قرار دادن خود باشند، بلکه هدف، بالاتر از این حرفهاست و آن اینکه بعد از حذف روسری نوبت به پوشش‌های دیگر می‌رسد تا به نقطه آخر یعنی خیابان‌های اروپا و آمریکا و شمال تهران در زمان رژیم گذشته برسیم! چیزی که تحقق آن همان و بیرون رفتن روح فتوت و رشادت و شجاعت و آرمان‌خواهی از وجود جوانان و میان‌سالان و کهن‌سالان همان.»

وقتی از طرفداران حجاب اختیاری مرز این اختیار را می‌پرسی؛ پاسخی ندارند جز اینکه جوامع اروپایی و شهرهایی مثل آنتالیا را نشان دهند و بگویند برهنگی! همان چیزی که بیماری دنیای امروز است و مدیریتش در دست صهیونیسم است چرا که تا حدود هفتادسال پیش حتی زنان اروپا نیز از پوشش قابل قبولی حتی با روسری برخوردار بودند و این وضعیت رسوا و بی‌بندوبار غرب مربوط به حدود نیم‌قرن اخیر است.

برگرفته‌شده از روزنامه کیهان: ۱۵ اسفند ۱۳۹۶، کد خبر: ۱۲۷۸۹۶.
#حجاب_اجباری #ریشه_های_بی_حجابی #علل_بی_حجابی

لینک کوتاه مطلب : https://nidamat.com/?p=30149

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...