ویژه کنید
عکس و تصویر ☑

☑ "محکــم تــر از فــولاد"

🚨 امتحان بزرگی‌ست برای ما مردم ...

🔹 از امروز تا انتخابات تمام رسانه های خارجی و دنباله های داخلی ایشان با ایجاد دوقطبی، "جنگ طلب" و "صلح طلب" و بزرگ‌نمایی خسارات ناشی از کوچک‌ترین اقدام نظامی از طرف ما، سعی خواهند کرد که کرسی های مجلس آینده، توسط افراد غیرانقلابی و غربگرا تسخیر شود!! اما ...

👈 مردم ایران و تمام کسانی که در دفاع از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ، فریاد انتقام سر دادند و ادعا کردند که برای احقاق حق سرباز ارباً اربای اسلام حاضرند در میدان‌های نبرد شرکت کنند در آزمونی بسیار مهم قرار گرفتند؛

🔰 در سوره عنکبوت خداوند می‌فرمایند :

📝 «أحَسِبَ النَّاسُ أَنْ یُتْرَکُوا أَنْ یَقُولُوا آمَنَّا وَهُمْ لَا یُفْتَنُونَ» (۲)
آیا می‌پندارید زمانی که گفتید ایمان آوردیم، شما را آزمایش نمی‌کنیم؟!

✍ امروز روزی ست که ایمان‌ها آزمایش می‌شوند و روزی ست که مسلمانانی که ایمان "مستودع" دارند ممکن است شک کنند و سقوط نمایند و یا اینکه در کوران آزمایش‌ها ایمان‌شان "مستقر" شود و به مقام موقنین برسند. (اللّهم الرزقنا...)

✔ امروز بیش از هر زمان دیگری لازم است ایمان‌مان را بر حقانیت راه دفاع از اسلام و جهاد و مقاومت استحکام بخشیده و اطمینان داشته باشیم که وعده های الهی حق است و تخلف ندارد و پیروزی بسیار بسیار نزدیک است ...

به خودم و سایر عزیزان یادآور می‌شوم آیه هایی از سوره احزاب را که خداوند می‌فرمایند :

📝 «إِذْ جاؤُکُمْ مِنْ فَوْقِکُمْ وَ مِنْ أَسْفَلَ مِنْکُمْ وَ إِذْ زاغَتِ الْأَبْصارُ وَ بَلَغَتِ الْقُلُوبُ الْحَناجِرَ وَ تَظُنُّونَ بِاللَّهِ الظُّنُونَا»(۱۰) «هُنالِکَ ابْتُلِیَ الْمُؤْمِنُونَ وَ زُلْزِلُوا زِلْزالًا شَدِیداً» (۱۱)

یاد آرید آن‌گاه که دشمنان (در جنگ احزاب) از بالا و پایین (شهر) به شما حمله ور شدند (و مدینه را محاصره کردند)، و چشم‌ها (از ترس) حیران شد و جان‌ها به گلو رسید، و به خداوند گمان‌های (بد) می‌بردید؛ آن‌جا بود که مؤمنان امتحان شدند (و ضعیفان در ایمان) سخت متزلزل گردیدند.

💠 امید که با قلبی مطمئن و مؤمن به تحقق وعده های الهی در سختی های راه ثابت قدم و استوار بمانیم. چرا که مؤمنین در سختی‌ها آزموده می‌شوند و همچون فولاد آب دیده از آتش فتنه ها سر بر می‌آوردند.


🔰 امام صادق (ع) :
💬 "انّ المؤمنَ أشدُّ مِن زُبَرِ الحدیدِ إنّ زُبرَ الحدیدِ إذا دَخلَ النّار تَغیّرَ، و إنّ المؤمنَ لو قُتِلَ ثُمّ نُشِرَ ثُمّ قُتِلَ لم یَتغیّرْ قلبُهُ"

"مؤمن محکم‌تر از فولاد است. آهن اگر داخل آتش بیفتد تغییر پیدا می‌کند، اما مؤمن اگر کشته شود، و باز زنده شود، و باز کشته شود، هرگز تغییری در قلبش پدید نمی‌آید."

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...