ویژه کنید
عکس و تصویر امروز خیلی ناراحت شدم، میخوام درد دل کنم. هم در فضای حقیقی و هم مجازی ...

امروز خیلی ناراحت شدم، میخوام درد دل کنم.

هم در فضای حقیقی و هم مجازی دیدم دخترها و پسرهایی که خودشونو باختند و افسرده شدند و به خودکشی فکر میکنند، به خاطر چی؟ به خاطر دوستی با جنس مخالف، اینکه دوستشون سؤاستفاده کرده و یا مسائل دیگه، حالا با خدا هم دعوا دارن...

داری با خودت چیکار میکنی؟! به جای این کارها، از خدا کمک بگیر، راهتو تغییر بده! خدا یه سری دستوراتی در دین برای ما گذاشته که بعضی ها فکر می کنند که نعوذبالله خدا بخاطر کمبود و عقده ی فرمان دادن اینطوری کرده!! بعد هم بدشون میاد، لج میکنن میگن که نه، من میخوام اینطوری باشم!
خواهر من! برادر من!
خدا بی نیازه، از سر محبت و عشق به تو اینکار رو کرده، راهنمایی کرده تا بعد گرفتار نشی.
تا وقتی آدم بهترین رفیق رو دشمن بپنداره، وضعیت همینه که هست!

خواهر من! وقتی خدا به تو میگفت با نامحرم بگوبخند راه نینداز، میدونست وابسته میشی، بعد ولت میکنه داغون میشی! وقتی خدا دستور داده قبل از ازدواج رابطه نداشته باش، وقتی میگه حجاب، بخاطر این بود که خدا نمیخواست مرد نامحرم اینطوری تو رو به بازیچه بگیره که خودت هم به گریه بیفتی و به خودت لعنت بفرستی! چون تو برای خدا خیلی قیمتی هستی. میگن کسی که دوستت داره نسبت بهت غیرتی میشه، خدا که از همه بیشتر دوستت داره!

حالا وقتی خدا رو نافرمانی کردید و گرفتار شدید، حداقل معرفت داشته باشید و خدا رو مقصّر اعلام نکنید، خدا خودش بیشتر از تو ناراحته که اینطوری به خودت ظلم کردی، خدا گفته بود نکن! حالا هم میگه توبه کن و برگرد پیش خودم، طوری میبخشمت و گناهتو پاک میکنم که انگار اصلا این گناه رو نکرده بودی...
آیا اهل انصافی بین ما نیست؟!
خدا خودش به اندازه ی کافی غریب هست، به غربتش اضافه نکنیم...

امروز بخاطر پریشانی آدما خیلی دلم سوخت، بعضی وقت ها آدم دلش میخواد فریاد بزنه، طوری که همه بشنون و بگه شمارو به خدا قسم خودتونو با این کارها نابود نکنید! شما دارید خودتون و فرزندانتون رو تباه می کنید، نکنید! به خودتون رحم کنید!

یه جا نوشته بود ترسناک ترین جمله قرآن اینه که روز قیامت گناهکارهایی که بیمعرفتی رو از حد گذروندند و توبه نکردند، میخوان با اصرار به خدا نجات پیدا کنن، خدا بهشون میگه «با من حرف نزنید!» (بخشی از آیه ۱۰۸، سوره مؤمنون)

این جمله میدونید چقدر دردناکه؟! نکنه ما هم به این حد از بیمعرفتی برسیم که اینطوری خدا رو غصه بدیم و اون دنیا خدا حتی حاضر نشه صدامونو بشنوه!

با خدا دوست باشیم، درد حسرت در روز قیامت کُشنده ست. از اون بدتر درد خجالت از ناراحت کردن بهترین و بامعرفت ترین رفیقه...
اصلا حالم خوب نیست...
خدایا ما و همه بندگانت رو از گمراهی نجات بده.
خدایا ما رو به صراط مستقیم هدایت کن.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...