ویژه کنید
عکس و تصویر گیاه قاتل در کمتر از یک دقیقه یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۴ من به ...

گیاه قاتل در کمتر از یک دقیقه
یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۴
من به تازگی عزیز سه ساله‌ای را از دست داده‌ام که به اشتباه یک گیاه سمی را خورد. بعد از خوردن آن گیاه سمی زبان او ورم کرد و منجر به مرگش شد. این گیاه سمی جان دخترم را گرفت. به همین دلیل می‌خواهم در این باره هشدار دهم و تاکید کنم که گیاهان سمی را در خانه نگهداری نکنید چرا که هزینه نگهداری آن می‌تواند مساوی از دست دادن عزیزی باشد.
گیاه قاتل در کمتر از یک دقیقه

اگر شما علاقمند به نگهداری گیاهای خانگی هستید ضروری است بدانید نگهداری برخی از گیاهان کاملا خطرناک است و افراد خانواده بخصوص کودکان از خطرات اطراف خود بی‌خبرند.
یکی از این گیاهان «دیفن باخیا» است. این یک گیاه خانگی زیباست که برای تزیین خانه و محل کار استفاده می‌شود. این گیاه اما به عنوان گیاه آسیب‌ساز شناخته شده است. بسیار توصیه شده این گیاه را در خانه نگهداری نکنید یا زمانی که در خانه نیستید مراقبت لازم را در این مورد داشته باشید.
بلعیدن این گیاه پس از یک دقیقه در کودکان و ۱۵ دقیقه در بزرگسالان موجب مرگ می‌شود. اگر هنوز تصمیم دارید این گیاه را در خانه یا محل کار نگهداری کنید به نحوی با حصاری مانع تماس این گیاه وسم آن با اطرافیان شوید. دقت کنید حتی اگر با دست این گیاه را لمس کنید و سپس چشمان خود را بمالید برای همیشه کور می‌شوید. ‍

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...