{% if state.amp %} {% else %} {% endif %}

Я скучаю по своей улыбке, своей луне :)

Я скучаю по своей улыбке, своей луне :)
دیدگاه ها (۰)

_

"با اینکه اون چشا یه لحظه ام برا من نبود"

_

_

#я скучаю по тебе

━╋ Я ищу спасения #𝒜𝗂𝗆𝘆 — ♱𝆬‌‌ я давно своих 🏴‍☠️#𝕬𝗌𝗮𝗅 мысля...

در حال بارگزاری

خطا در دریافت مطلب های مرتبط