مدیر روابط عمومی بانک مرکزی با انتقاد شدید از رویکرد انتقادی...

مدیر روابط عمومی بانک مرکزی با انتقاد شدید از رویکرد انتقادی #برنامه_پایش نسبت به انعکاس #مشکلات_تولیدکنندگان در سیما گفته است: صداوسیما یک #بنگاه_اقتصادی ورشکسته که ما بهش کمک می کنیم.


به گزارش مدیر کل روابط عمومی بانک مرکزی خواستار استفاده از اهرم هزینه های تبلیغاتی بانکها برای اعمال نفوذ در رسانه ملی و قطع پخش گزارشهای انتقادی از بانکها شد.

محمدعلی کریمی مدیر کل روابط عمومی بانک مرکزی شامگاه دوشنبه ۲۳ آذرماه در جمع مدیران روابط عمومی بانکها و موسسات مالی در هتل اسپیناس تهران با انتقاد شدید از برنامه اخیر پایش گفت: شبی که برنامه پایش از بانکها انتقاد می کرد، در اتاق فرمان استودیوی برنامه حاضر بودم همانجا به مسئول برنامه گفتم:

«شما یازده نفر عوامل برنامه و مجریتون این ماه حقوقتون رو از ما #وام گرفتن و بهتون دادن»

لازم به یادآوریست در هفته های اخیر گزارشهایی از انتقاد مردم به وام های خرید خودرو و کالا و نیز بیکارشدن #کارگران بخاطر فشار بانکها برای تعطیل کردن واحدهای تولیدی از برنامه پایش پخش شده است.

مدیر کل روابط عمومی بانک مرکزی در این جلسه با ادعای اینکه هشت سال مشاور حسن تقدس نژاد، معاون سابق اداری مالی صداوسیما بوده و زیر و بم رسانه ملی را می شناسد، گفته است: «صداوسیما یک بنگاه اقتصادی ورشکسته که ما داریم سالی ۴۰۰/۵۰۰میلیارد تومن بهش کمک میکنیم ولی متاسفانه اونور نمیتونیم خروجی بگیریم. این ضعفه منه و بانک مرکزی و همه نظام بانکی ماست که نمیتونه اون طرف عایدی بگیره. حالا یکم فعال کردیم رییس کانون بانکهای خصوصی مون رو فرستادیم با آقای سرافراز مذاکره کنه. هفته دیگه رییس بانکهای دولتی رو فرستادیم مذاکره کنه که میخوام دوستان در جریان باشند که صرف اینکه بریم تبلیغات کنیم و باهم نباشیم ضربه میخوریم»

معرفی #بانک_مرکزی و سازمان روابط عمومی بانک مرکزی:

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به موجب قانون پولی و بانکی مصوب تیر ماه ۱۳۵۱ [قبل از انقلاب اسلامی ایران] به عنوان تنظیم کننده نظام پولی و بانکی کشور و بانکدار دولت تعیین شده است . در واقع رسالت اصلی این بانک آن است که با اتخاذ سیاستهای پولی و اعتباری مناسب، شرایط مساعد برای پیشرفت اقتصادی کشور را فراهم سازد و با تدوین و اجرای برنامه‌های مختلف اعم از برنامه‌های تثبیت و توسعه اقتصادی ، حفظ ارزش پول ملی کشور و ایجاد تعادل در موازنه پرداخت‌ها به همراه رشد مداوم اقتصادی ، پشتیبان دولت باشد .

نکته قابل توجه درباره این سازمان دریافت لوح سپاس و تندیس سازمان و نهاد فعال در زمینه اقتصاد مقاومتی در سمینار بررسی نقش ارتباطات, رسانه و روابط عمومی در اقتصاد مقاومتی و مقابله با تحریم های اقتصادی در سال ۱۳۹۱ که نشان از واقعی بودن توجه به اقتصاد مقاومتی در همه دولت‌های جمهوری اسلامی دارد.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است