ویژه کنید
عکس و تصویر آیا چهره این شخص را می شناسید؟ آیا از پشت پرده کارها و اقداماتش آگاهی ...

آیا چهره این شخص را می شناسید؟
آیا از پشت پرده کارها و اقداماتش آگاهی دارید؟
میخواهیم بطور مفصل و کامل به پیدایش و ظهور آقای بابک زنجانی و ارتباطاتش با سیاسیون بپردازیم
نام کامل میلیاردی که اخیراً راهی زندان شده است #بابک_مرتضی_زنجانی است، فردی که پس از یکشنبه سیاه بیش‌ از گذشته به یک چهره سیاسی تبدیل شد و در نهایت در گفت‌وگو با نشریه منتسب به غلامحسین کرباسچی ناگفته‌هایی را از رانت‌خواری خود مطرح کرد.
به گزارش مشرق به نقل از فارس، چندی پیش و برای جلوگیری از به حاشیه رفتن عللی که منجر به تولد بابک زنجانی‌‌ها در کشورمان شده است، 12 نماینده اصولگرا در نامه‌ای به روسای سه قوه خواستند، برای روشن شدن حقیقت پرونده «بابک زنجانی» به این موضوع رسیدگی و اگر تخلفی است برخورد کنند که در نهایت دادستان کل کشور 9 دی در گفت‌و‌گویی اختصاصی با فارس از بازداشت بابک زنجانی خبر داد.

تلاش دولتی‌ها برای از بین بردن رد پای بابک زنجانی از دوران #کارگزاران و #اصلاحات

در این راستا برخی از اعضای دولت یازدهم به پشتوانه جریان اصلاحات که در دولت اعتدال از هیچ‌شیوه‌ای جهت مخدوش کردن چهره دیگر جریانات فروگذاری نمی‌کنند به تکاپو افتادند تا به نوعی رد پای بابک زنجانی را از مسیرهای که در دولت‌های کارگزاران و اصلاحات برای وی ترسیم شده بود پاک کنند.
چراکه هنوز افکار عمومی تاریخ تولد فسادهای شهرام جزایری و فاضل خداداد را فراموش نکرده‌اند و اگر این بار نیز این جریان نتواند خود را از این مخمصه نجات دهد همانطور که پس از جریان فتنه 88 شاهد بودیم، دیگر هیچ اقبالی بین مردم نخواهند داشت. موضوعی که در انتخابات مجلس آینده قطعاً ظهور و بروز پیدا خواهد کرد.


پایان قسمت اول
ادامه دارد
#بابک_زنجانی #افسادطلبان
#اعتدالیون #رانتخواری #کارگزاران
#روابط_با_کارگزاران
#پیدایش_بابک_زنجانی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...