ویژه کنید
عکس و تصویر هــــــدهــــــد بـــاغــــ فـــدکـــــ ¤¤¤ ♥خــطــبــه ی فــدکــیــه ♥¤¤¤ #قسمت_هشتم زَعیمُ حَقٍّ لَهُ کُمْ وَ عَهْدٍ ...

هــــــدهــــــد بـــاغــــ فـــدکـــــ
¤¤¤ ♥خــطــبــه ی فــدکــیــه ♥¤¤¤

#قسمت_هشتم
زَعیمُ حَقٍّ لَهُ کُمْ وَ عَهْدٍ قَدَّمَهُ اِلَیْکُمْ وَ بَقِیَّةٍ اِسْتَخْلَفَها عَلَیْکُمْ: کِتابُ اللَّهِ النَّاطِقُ وَ الْقُرْانُ الصَّادِقُ و النُّورُ السَّاطِعُ وَ الضِّیاءُ اللاَّمِعُ، بَیِّنَةً بَصائِرُهُ، مُنْکَشِفَةً سَرائِرُهُ، مُنْجَلِیَةً ظَواهِرُهُ، مُغْتَبِطَةً بِهِ اَشْیاعُهُ، قائِداً اِلَی الرِّضْوانِ اِتِّباعُهُ، مُؤَدٍّ اِلَی النَّجاةِ اسْتِماعُهُ.

بِهِ تُنالُ حُجَجُ اللَّهِ الْمُنَوَّرَةُ وَ عَزائِمُهُ الْمُفَسَّرَةُ وَ مَحارِمُهُ الْمُحَذَّرَةُ وَ بَیِّناتُهُ الْجالِیَةُ وَ بَراهینُهُ الْکافِیَةُ وَ فَضائِلُهُ الْمَنْدُوبَةُ وَ رُخَصُهُ الْمَوْهُوبَةُ وَ شَرائِعُهُ الْمَکْتُوبَةُ.

#ترجمه :
زمامدار حق در میان شما بوده و پیمانی است که از پیشاپیش بسوی تو فرستاده و باقیمانده‌‏ای است که برای شما باقی گذارده و آن کتاب گویای الهی و قرآن راستگو و نور فروزان و شعاع درخشان است؛ که بیان و حجّت‌های آن روشن، اسرار باطنی آن آشکار، ظواهر آن جلوه‌‏گر می‌باشد، پیروان آن مورد غبطه جهانیان بوده و تبعیّت از او خشنودی الهی را باعث می‌گردد و شنیدن آن راه نجات است.
بوسیله آن می‌توان به حجّت‌های نورانی الهی و واجباتی که تفسیر شده و محرّماتی که از ارتکاب آن منع گردیدهوو نیز به گواهی‌های جلوه‏‌گرش و برهان‌های کافی‌اش و فضائل پسندیده‌‏اش و رخصت‌های بخشیده شده‌‏اش و قوانین واجبش دست یافت.


#خطبه_ی_فدکیه #مادر #سیلی #مسمار #میخ_در #در_و_دیوار #پهلوی_شکسته #بسیج_سایبری

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...