گشایشهای پسابرجامبازگشت شیپورچی زمین شناسان دورانهای زندگی ا...

گشایشهای پسابرجام

بازگشت شیپورچی

زمین شناسان دورانهای زندگی انسان بر کره زمین را به چند قسمت تقسیم کرده اند:
دوران غارنشینی_ دوران آهن_ دوران مصر باستان_ قرون وسطی_ عصر جدید_ عصر برجام_ عصر پسابرجام!!

_ دوران پسابرجام: در این دوران شاهد تسهیل در فضای کسب و کار مردم بوده ایم بطوریکه خیلی از کارها به آسانی صورت میگیرد، مثلا به آسانی میتوان جهت بهبود فضای کسب و کار؛ نیروهای مزاحم را از کارخانه ها اخراج کرد تا فضای بیشتر و بهتری برای بقیه ایجاد شود!!. همچنین در این دوران به علت تعطیلی صنایع آلاینده محیط زیست مانند سیمان، هسته ای و چندصد کارخانه بی خاصیت!!؛ هوای تازه ای جهت تنفس ایجاد شد!!.

_ در دوران پسابرجام در کنار بهبود فضای «کسب وکار»، فضای« ساخت وساز» و «ساخت و پاخت» بهبود فوق العاده ای داشت!!. برای اولین بار در تاریخ ایران و در اقدامی بی سابقه و قابل الگو برای سایر کشورها؛ بسیاری از کارگران و کارمندان عزیز که از شدت کار و تلاش برای امرار معاش خسته شده بودند برای همیشه به مرخصی رفتند تا بقیه عمر خود را در کنار خانواده به تماشای برکات برجام مشغول شوند!!.
_ در این دوران شکوفایی و رونق اقتصادی به حدی رسید که چندین بانک به شکوفه نشستند!!

_ در دوران مذکور به لطف گشایش اقتصادی و باز شدن دروازه های کشور به روی سایر کشورها و از بین رفتن حس دشمنی و بی اعتمادی به غرب؛ یکی از کشورهای نیازمند بنام آمریکا مبلغ چندین میلیارددلار از پولای بی اندازه ایران رو زورکی!! قرض گرفت و قول داد بجای این پولا به ایران مصالح ساختمانی مانند آجر، سیمان و «بلوک» ارسال کنه. و از اون به بعد به این نوع همکاری اقتصادی « بلوکه شدن» میگن یعنی تبدیل پول به بلوک!!. پس هروقت پولای کشور رو «بلوکه» کردن بدونید بوی «ساخت و پاخت» و « ساخت و ساز» میاد!

_ در دوران پسابرجام دولت به هیچ وجه دست در جیب ملت نمیکند بلکه مستقیم میره سراغ حساب بانکیشون!! یا که یارانشون رو قطع میکنه!

_ در این دوران بابرکت، روابط اقتصادی ما با اقتصا چین، هند، سلیمانیه عراق، دبی و... به حدی گسترش و شکوفا میشه که دیگه نیازی نیست کسی کار کنه یا خودشو بندازه تو زحمت که بخاد کشاورزی کنه یا کارخونه راه بندازه. همه مایحتاج ملت عزیز و شریف ایران از تازیانه و عصا گرفته تا لباس و برنج و.... از این مناطق تامین می شود

_ در این دوران در برخی روزهای سال بجای خورشید در آسمان شاهد شیءی نورانی بنام «برجام» خواهیم بود که همچوم آفتاب تابان میدرخشد...!

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار