.#علی_مختارزاده :.#حلب_آزاد_شد .این تیتر خبری خوشحال کننده د...

.

#علی_مختارزاده :
.
#حلب_آزاد_شد .
این تیتر خبری خوشحال کننده در خیلی از شبکه ها و کانالها بود جمله ای که برای شنیدنش هزاران گل رعنای ارتش بیست میلیونی مهدی فاطمه پر کشیدند و آسمانی شدند از شیر بچه های دلیر مازندرانی در خان طومان تا دلیرمردان تیپ فاطمیون افغانی و مجاهدان حزب الله و عراق.
.
@ansoyesiasat
.
.
پیروزی حاصل مقاومت در مقابل دنیای استکبار که نقطه عطفی در جنگ سوریه است . واما از لحظه اعلام خبر ازادی حلب #صدای_سگهای_دست_نشانده داخلی و خارجی از انواع بلندگوها در آمده از #وحید_آنلاین و توییتر تا سازمان ملل و اروپا
.
.
در حلب داعش نیست و..

حرفهای خائنین داخلیست از فاجعه انسانی در حلب میگویند

البته

این حرفها از این #آدمخواران_فتنه ۸۸ در این روزها تازگی دارد، گویی #قلاده آنها دست آمریکاست و در عین اینکه مدعی روشنفکری هستند از خود کوچکترین اراده ای ندارند.


کجا بودید که برای انسانیت فریاد بزنید وقتی قلب سربازان سوری را جلوی دوربین میخوردند کجا بودید برای انسانیت فریاد بزنید وقتی دختر ۴ ساله را با سیم خاردار از در خانه اش آویزان کردند؟
.
.
فریاد انسانیتتان زمان خوانده شدن سرود #جئناکم_بالذبح اولاد معاویه و ابوسفیان برای مردم سوریه چرا در گلوی کثیفتان خفه شده بود؟
.
.

درد این اپوزیسیون نه مردم سوریه است و نه داعش و النصره درد آنها فقط و فقط قدرتمند شدن مقاومت است.
.
.
مقاومتی که اکنون قلب امت اسلامیست و نشان داده اگر بخواهد دنیا هم حریف رشادتهایش نمیشود برای هر موقعیتی برنامه خاص آن موقعیت را دارد.
.
.

مقاومت برای #داعشیان_وطنی هم زنگ خطر است چون آنها میدانند با وجود مقاومت و با جا افتادن تفکر مقاومت در عامه جامعه اسلامی دیگر توان قبولاندن راههای ثانی و بزک کردن مستکبرین برای آحاد جامعه نیست از اینرو با تمام توان برای کمرنگ کردن و بدنام کردن آزادی حلب به میدان آمده اند .
.
.
.
#نور_الدین_زنکی و #جبهه_النصره و #احرار_الشام و... را تروریست نمیداند و چقدر بدبخت است که دم تکان دادن برای کدخدایش اینگونه درجه شناخت و #حقوق_بشرش را به چالش کشیده.
.
.
داعشی وطنی بداند فرجام کارش همان اتوبوسهای سبز رنگ سازمان ملل است برای فرار کردن از خشم حزب الله
.
.
#ان_تنصر_الله_ینصرکم_و_یثبت_اقدامکم
#والعاقبه_للمتقین
.
.
#شرح_تصویر؛
ناراحتی تفاله های تکفیری ها در داخل ایران ازآزادسازی #حلب
اصلاح طلبانی که همزبان با صهیونیست ها از آزادسازی حلب ناراحت اند!!
.
.
#حرامیان_رسانه_ای #افساد_طلب #افساد_طلبان #حقه_بازی #حقه_بازهای_رسانه‌ای #کذاب #نانجیب_ها #شارلاتانهای_سیاسی #خائن #تزویر_و_ریا #تزویر_را_ببینید

#حق_پایدار_است

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...