.سید یاسر جبرائیلی:.خانم #فائزه هاشمی رفسنجانی در نشست آینده...

.

سید یاسر جبرائیلی:
.
خانم #فائزه هاشمی رفسنجانی در نشست آینده پژوهشی ایران ۹۶، و در حضور جمعی از اساتید دانشگاه با اشاره به تمدید تحریم‌ ISA گفته اند

"قرار بود تحریم‌های سازمان ملل برداشته شود و نه تحریم‌های آمریکا، چرا که توافق برجام با ۵+۱ بود و ۵+۱ نمی‌تواند برای سیاست تک تک کشورها تصمیم بگیرد."
.
.
من نمی‌دانم ایشان دقیقا کدام واحد #دانشگاه_آزاد_بابا دکترا گرفته‌اند، اما یقین می‌دانم مثل آقای دکتر صادق زیباکلام (نویسنده کتاب هاشمی بدون روتوش) یک‌بار هم برجام را تورق نکرده‌اند که ببینند

#اولاً
فصل کامل از برجام(فصل دوم) و ضمائم آن، مربوط به برداشته شدن تحریم‌های آمریکا و اروپاست؛

#ثانیاً

دقیقا ۱۸۰ درجه برعکس فرمایشات ایشان، برجام هیچ ربطی به تحریم‌های سازمان ملل ندارد و قطعنامه ۲۲۳۱ است که مربوط به برداشتن تحریم‌های سازمان ملل است!
.
.
دختر آقای هاشمی در ادامه نیز افاضاتی درباره ضرورت #گردش_نخبگان !!! جوان در کشور داشته‌اند و بلاتردید بر اساس همین باور به گردش نخبگان بوده است که #دختر آقای #صفدر حسینی را در لیست امید به مجلس فرستاده‌اند تا بر جای صندلی ایشان در مجلس پنجم تکیه زنند و مانند ایشان از حق و حقوق و سهم بابا از سفره انقلاب دفاع کنند.
.
.
آیا این #الیگارشی_بی_سواد که کشور را به چشم‌ سفره‌ای انحصاری برای تناول خود و خاندانش می‌بیند، مهم‌ترین مانع گردش #نخبگان_جوان و رسیدن ایران به آنچه شایستگی دارد، نیست؟
.
.
.
#م.ه #ف.ه #فائزه #مهدی #هاشمی #رفسنجانی #فتنه #تفرعن #افراطیون #رانت
#خاندان_تزویر #تزویر_و_ریا #تزویر_را_ببینید #نانجیب_ها #شارلاتانهای_سیاسی #خائن #دروغگویان #مایه_شرمساری


#حق_پایدار_است

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...