محمدحسین غیاثی:آقای رییسی کماکان تهدید می کند. این اقتضای شغ...

محمدحسین غیاثی:

آقای رییسی کماکان تهدید می کند. این اقتضای شغلش است. او دادستان بوده است. یک عمر است که انسانها را در روبروی میزش نشانده و عتاب و خطاب کرده و بعد برایشان مجازات تعیین کرده است. هر روز از تبلیغات که می گذرد او بیشتر از پیش چهره ی واقعی خود را نشان می دهد.
این روزها من شمال تا جنوب تهران و شرق تا غرب پایتخت را رفته ام. مردم تهران در کلیت از او به شدت ترسیده اند. از سابقه ی او، از سخنان او، از حامیان او. از بین همه ی نظرسنجی ها من فقط به یکی از آنها اعتماد کامل دارم. تا دیروز آقای روحانی بیشتر از 60 درصد آراء را به خود اختصاص داده است و آقای رئیسی اندکی بیشتر از 25 درصد را. جز معجزه، هیچ چیزی نمی تواند رئیسی را نجات دهد. من جای او می بودم پیشاپیش شکست را می پذیرفتم و یا دستکم از حرفهای اشتباه خود دست برمی داشتم. قضاوت او درباره ی دولت روحانی که اینهمه خدمت کرده است عادلانه نیست. البته که دولت روحانی به بزرگی خدماتی که انجام داده است عاری از خطا نبوده است. خودش هم اعتراف کرده است. از مردم پوزش خواسته است. قول داده است که جبران کند. هر عاقلی می داند که باید یک دوره ی دیگر به روحانی فرصت داد تا کارش را جمع کند. چونکه او در این چهارسال بیشتر وقتش صرف آوار برداری شد. دو سال و نیم فقط دنبال برجام بود. روحانی در دوره ی جدید انشاءالله کابینه اش را ترمیم خواهد کرد. کابینه، پرانرژی تر و جوان تر خواهد شد. مردم اعتماد زیادی به روحانی پیدا کرده اند. حتی یکی از کارشناسان نزدیک به کمپین رقیب روحانی، پیش بینی کرده است که روحانی با سی میلیون رای رییس جمهور خواهد شد.
امروز مشهد را ببینید که چه حماسه ای در آنجا آفریده خواهد شد و مشهدی ها چگونه از حیثیت خراسان دفاع خواهند کرد.
تا دیر نشده است و اشتباهاتتان افزایش نیافته است، به خود آیید. سونامی همه چیز را با خود جمع می کند و در اعماق تاریخ دفن خواهد کرد.
بیشتر از این در حق روحانی ظلم نکنید. خدمات بزرگی که او به وطن کرد و ایران و ایرانیان را از دهان گرگ های جهانی نجات داد، فراموش نکنید. خداوند ناسپاسها و بی انصاف ها را دوست نمی دارد. شما که دوستی اکثریت مردم را از دست داده اید لااقل دوستی خدا را برای خودتان نگاه دارید

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ادامه‌ی دیدگاه ها