:globe_with_meridians:اتحاد کجاست؟این روزها سخن از لزوم اتحا...

:globe_with_meridians:اتحاد کجاست؟


این روزها سخن از لزوم اتحاد در میان سیاست مداران محترم و مردم عزیز به میان است.
اما بجاست که نکاتی من باب این اتحاد به عرضتان برسانم.

:small_orange_diamond:بعد از شعرخوانی انقلابی دکتر میثم مطیعی بعضی عزیزان ناراحت شدند که چرا نفرت پراکنی می کنید و سخن از نفاق می زنید.اکنون زمان اتحاد است.بحثش را نمی خواهم باز کنم.
کمی به قبل تر از ماجرای شعر بر می گردم.

:small_orange_diamond:یک عزیز محترمی بعد از انتخابات یک عده از مردم که کم هم نبودند را خشونت طلب خواند.اینجا بود که کسی سخن از اتحاد نیاورد.سخن از توهین نیاورد.اینکه خیلی راحت یک عده از مردم را خشونت طلب بنامیم این ناثواب است.


:small_orange_diamond:کمی بعدتر وقتی که جناب ترامپ با خاندان شیرده مشغول رقص شمشیر بودند.وقتی که سنا تحریم های جدیدش را امضا کرد و برجام را بار دیگر نقض کرد و اتحاد بیش از هر چیزی اینجا حس می شد و نیاز کشور بود دوباره همان عزیزمحترم در توییت خود به یکی از نهادها تاخت و مسله دولت با تفنگ را مطرح کرد.جالب ترش اینجاست دو روز قبل این ماجرا ایشان در مورد همین نهاد گفته بودند که اصلا رقیب دولت نیست بلکه یاری کننده دولت هاست.

:small_orange_diamond:کمی جلوتر وقتی همان نهاد ۶ موشک برای انتقام و ضربه شصت نشان دادن به یاری کنندگان داعش به آنان زد و مردم همه خوشحال بودند و دوباره اتحاد قوی تر شده بود دوباره همون عزیزمحترم بجای تشکر و تقویت یک مسله تفرقه آمیز را مطرح کرد و گفت بله این دستور شورای امنیت ملی یعنی بنده و دولت بنده و فلان و فلان بوده است که روز بعد همان نهاد آمد و گفت فرمان رهبری بوده.
اگر کمی دقت کنیم حرف از اتحاد را باید قبل تر به میان می آوردیم و به عزیز محترممان تذکر می دادیم.
حال سخن از اتحاد است.اتحاد باید روی مبانی انقلاب باشد.روی آرمان ها باشد.اگر هم اتحاد نیست می بایست تلاش کرد در جهت آرمان های انقلاب اتحاد را بوجود آورد نه در جهت های #غلط.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...