ویژه کنید
عکس و تصویر 🔴 آیا واقعا کار #داعش تمام شده است؟ #داعش_نابود_شدنی_نیست 🔻 چند روزی از نامه سردار ...

🔴 آیا واقعا کار #داعش تمام شده است؟
#داعش_نابود_شدنی_نیست

🔻 چند روزی از نامه سردار #قاسم_سلیمانی به مقام معظم #رهبری و اعلام پایان یافتن فتنه داعش می گذرد. از طرفی دیگر برخی رسانه های معاند مدام طعنه میزنند که اگر سپاه راست می گوید و کار داعش را یکسره کرده است، پس حادثه های #تروریستی منسوب به داعش در چند روز اخیر مانند حمله به مسجد صوفیان در #مصر و موارد مشابه در بغداد و کابل را چطور #توجیه می کنید؟ مگر نگفتید که چشم داعش را در آورده اید؟

🔻 و اما جواب بسیار ساده است. به قول یکی از دوستان، سیستم ایجاد ترس و ابهت داعش در حدی مستأصل است که حتی حاضر است سوختن #قابلمه غذای مادر من را هم به عهده بگیرد!
به فرض این که انتساب این حوادث به گروه تروریستی داعش صحیح باشد، باید بررسی کرد که منظور از نابودی داعش در کلام سردار سلیمانی و دیگران چه بوده است.

🔻 آن چه من در رسانه ها دیدم و شنیدم، این بود که عزیزان سپاهی می فرمودند منظورمان از این که می گوییم کار داعش تمام شده این است که گروه داعش دیگر هیچ شهر #اشغال_شده و هیچ مقرّی به عنوان پایتخت یا محل تجمع ندارد؛ نه این که تک تک افراد این گروه تروریستی را پیدا کرده ایم و گردن زده ایم و دیگر هیچ داعشی ای وجود ندارد. زیرا واضح است که چنین کاری که تک تک افراد داعش را تا آخرین نفر از بین ببریم کاری نزدیک به #محال و نشدنی است.

🔻 اصلا بدیهی است که #داعش_نابود_شدنی_نیست زیرا داعش یک طرز تفکر افراطی است و به نظر بنده همیشه در جریان تاریخ وجود داشته و هنوز هم وجود دارد و خواهد داشت؛ ولو این که در زمان های مختلف همین تفکر افراطی تکفیری، نام ها و پوسته های مختلفی برای خود داشته باشد؛ یک بار #خوارج، یک بار #طالبان، یک بار #داعش و...
مانند هر جریان فکری دیگر، شما ممکن است بتوانید افراد و اشخاص را از بین ببرید، ولی مطمئنا آن طرز فکر به این راحتی از بین رفتنی نیست و هر زمان ممکن است در ذهن شخص جدیدی رشد کرده و سر باز کند.

🔻 پس روشن شد که آن چه به خاطر آن سردار سلیمانی و مدافعین حرم را به #کذب متهم می کنند، برداشتی اشتباه و ادعایی نادرست است و منظور از نابودی داعش چیز دیگری است.
#محمد_بانیانی

t.me/report_Amadnews/1059

پویش مردمی #ریپورت‌آمدنیوز 👇
t.me/joinchat/AAAAAD5UcXyoP3FMm7G7-Q

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...