ویژه کنید
عکس و تصویر #قابل_توجه_زائرین_اربعین #ممنوعیت_حمل_برخی_دارو‌ها_در_عراق سردار مسعود زاهدیان بابیان اینکه در کشور #عراق #قوانین_و_مقرارت سختی در برخورد با ...

#قابل_توجه_زائرین_اربعین #ممنوعیت_حمل_برخی_دارو‌ها_در_عراق سرد...

#قابل_توجه_زائرین_اربعین
#ممنوعیت_حمل_برخی_دارو‌ها_در_عراق
سردار مسعود زاهدیان بابیان اینکه در کشور #عراق #قوانین_و_مقرارت سختی در برخورد با #مواد_مخدر وجود دارد، افزود: برای اینکه اتباع کشورمان از تبعات بعدی مصونیت پیدا کنند و برای بردن #قرص_و_داروهای_خاصی که ممنوعیت دارد برایشان مشکل ایجاد نشود، آموزش خاصی را در مرزها و مجموعه کاروان‌ها و گروه‌های اعزامی به اربعین انجام داده‌ایم.

نیروهای #پلیس_مبارزه_با_مواد_مخدر در مرزها مستقر شده اند که اگر کسی آگاهانه یا ناآگاهانه قصد ورود این مواد به کشور عراق را داشته باشد، جلوگیری انجام شود.

در عراق همانند برخی #کشورهای_عربی دیگر، حمل داروهایی که دارای مشتقات مخدر باشد مثل #کدئین و #دیکلوفناک ممنوعیت دارد و مشابه مواد مخدر برخورد با آن می شود.

#زائران_اربعین مراقبت کنند زیرا ممکن است برای یک اشتباه همانند ورود این داروها به عراق مدت زیادی را در زندان‌های این کشور گرفتار شوند.

شرایط سختی در #زندانهای_عراق حکمفرما است و افراد در وضعیت بدی نگهداری می شوند؛ همچنین بازگشت آنها به کشور هم هزینه زیادی دارد و مستلزم پرداخت جریمه ۷۰ میلیون تومانی و دیگر جریمه ها است. / تیک
#گنجینه_علوی_ساوجی
@srazsaveh
#نکات_قابل_توجه #دانستنی_ضروری #شف6753
#Marching_Arbaeen
#arbaeen
#Islamic_Republic_of_Iran
#Iraqi

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...