پندار ما این است که ما مانده ایم و #شهدا رفته اند اما #حقیقت...

پندار ما این است که ما مانده ایم و #شهدا رفته اند اما #حقیقت آن است که شهدا مانده اند و زمان ما را با خود برده است...

گویند که شهدا #مرده اند، اما در حقیقت شهدا از ما نیز #زنده تر و بیدارترند و دیدگانشان به #حق آشنا تر "تجلی هستی است جان کندن من" ، نه چون برخی که به گمان خویشتن زنده اند درحالیکه دل هایشان سال هاست در گورستان جهل و بی شرفی، خفته و خاک گرفته و تار عنکبوت بسته!
شهدا حقیقت را میبینند و میشنوند و میگویند، اما برخی از دیدنش کورند، از شنیدنش کر، از گفتارش گنگ و از تعقلش ناتوان، که اینها پست ترین موجوداتند...
شهدایی که دار و ندار خویش را رها کردند فقط برای #خدا ! برای رضا و خشنودی خدا برای حفظ #دین خدا، همه چیزشان را #نثار کردند و در این #ایثار حتی ذره‌ای دریغ و تردید نکردند و با #صلابت و #ایمانی راسخ که کمر #ناوگان_آمریکایی را در هم میشکند و هیچ چیز و هیچکس جلودارش نیست به #پاسداری از دین خدا برخاستند! #دفاع_مقدس پلی بود که آنسویش #کربلا بود و انتخاب با خودتان: #حسینی یا #یزیدی ؟ و "در معرکه کرب و بلا بی طرفان، بی شرفانند"!
شایسته نیست امثال " #ابی " و " #یغما_گلرویی " اسم #پاک شهدا را بر زبان نجسشان برانند ، سزاوار چنین شهدایی نیست #مضحکه کسی شوند که با شروع جنگ کل دارایی اش را برداشت و پا به #فرار گذاشت و حتی 1 ساعت از #خاک میهنش #دفاع نکرد! موجودات رذلی چون این ها #غلط میکنند اسم شهدا را بیاورند! غلط میکنند شخصیت حیوانی و #دنیاپرست خویش را به شهدا نسبت دهند!
اصلا شما از جنگ، از دفاع مقدس چه میدانید؟! شمایی که همان اول پا به فرار گذاشتید و #قلاده #آمریکایی به گردن انداختید و شروع کردید عوعو کردن علیه میهنتان! حالا شما برای ما از شهید، از ایثار حرف میزنید؟! شمایی که پای #حامیان #صدام را لیس میزدید که #پناهندگی بگیرید، شما برای این #مملکت از چهره شهدا بحث میکنید؟
دریای بیکران نام و #یاد شهدا چیزی نیست که با زبان سگان امثال شما #نجس شود ، وقت جنگ کجا بودید شماها که میگویید:" #نه_غزه_نه_لبنان_جانم_فدای_ایران "؟! کجا بودید؟! جایی که صدام و قلاده دارانش حمله کردند نه غزه بود، نه لبنان، نه سوریه، نه یمن، #ایران بود! پس چرا حتی 1 ساعت پا به میدان نگذاشتید؟! شما که خود را از نسل #کوروش میدانی و از عزت #داریوش میگویی! چرا وقتی کشورتان به شما نیاز داشت همه میدان خالی کردید و در آمریکا و سواحل فلان جا به عیش و نوش مشغول بودید؟ حالا شما برای ما از #میهن دوستی و #شهادت حرف میزنید؟ غلط میکنید!
"کسی که برای 200 هزار شهید این کشور یک بیت شعر نگفته غلط میکند اسم #فردوسی را بیاورد"
ادامه در نظرات:rose: :cherry_blossom:
#سانیو_تحلیلگر #سواد_رسانه_ای #جنگ_نرم #دشمن #کوچه_نسترن #فتنه #ترور_شخصیت #جنگ_تحمیلی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...