عکس و تصویر ‌☫﷽☫روز شمار عیدالله الاکبر ٨ روز تاغدیر‌‌‌     ↬✿...

‌☫﷽☫
روز شمار عیدالله الاکبر
٨ روز تاغدیر
‌‌
‌ ↬✿◆🔅 ◆✿↫

امتحان بزرگ الهی

مگر تشنه حقائق در هر زمان نبوده و نیست؟مگر برای آنها که{کرهوا ما انزال الله}یعنی از غدیر گریزانند، باید دست از کار برداشت؟مگر کسانی که{فی قلوبهم مرض} توانائی دارند که غدیریان را محکوم نمایند،پس نصرت خداوند متعال چه می‌شود؟

به هر حال غدیر امتحان بزرگ الهی در فراز و نشیب تاریخ، میزان الاعمال و شاقول افکار بوده است.مردی که دستش در دست پیامبر خدا،بزرگ عالمیان است،{یدالله فوق ایدیهم}را مصداق می‌باشد.

همان را می‌گوییم که یاور آدم،نوح،ابراهیم،موسی و عیسی گردید و محمد حبیب خدا را در بدر،احد،خندق،خیبر و...نصرت داد.همان که منتخب خداوند است و نامش از نام او مشتق گردیده است.
او که به اذن خداوند کار خدائی می‌کند،نه فقط در غدیر دست در دست پیامبر خدا| دارد که از اول خلقت،همراه او بوده است.

مگر آیه ی {وَسئَل مَن اَرْسَلْنا مِن قَبْلِکَ مِن رُسُلِنا...}را فراموش کرده ایم که ذیل آن مفسرین گفته اند:انبیاء در شب معراج،محور رسالت خود را ولایت رسول خدا و امیرالمؤمنین بیان داشته اند.
غدیریان هیچ هراسی نباید بخود راه دهند، سقیفه نمی تواند غدیر را بشکند، اینها امتحانی بیش نیست.

مگر نمی بینید روی طرفداران سقیفه سیاه تر می‌شود و چگونه خود را عمداً به فراموشی می‌زنند و خفاش وار از خورشید غدیر فرار می‌کنند.و امروزه، این بیچاره‌ها هر چه قدرت دارند در سایت و ماهواره خلاصه می‌کنند، اما دلالت غدیر بیشتر می‌درخشد.

نگاه کنید رهیافتگان را که چگونه دسته دسته به مدرسه اهل البیت وارد شده به غدیر و صاحب آن پاسخ مثبت می‌دهند.
البته باید غربال شدن مردم پیش بیاید تا معلوم شود چه کسی عبدالله است و چه کسی اجیر وابستگان سقیفه، و عمال یهود.

⬅ ️مبلغ غدیر باشیم➡ ️
#تبلیغ_غدیر_واجب_است  #من_کنت_مولا_فهذا_علی_مولا #شیعه #یا_علی #یا_علی_علیه_السلام #یا_علی_ع #فضیلت #فضیلت_مولا #غدیر #روز_شمار_غدیر #عید_غدیر #ولایت #ولی #فضیلت_مولاعلی_ع #علی_ولی_الله #تنها_فاروق_علی_ع #یا_مهدی_ادرکنی #فقط_حیدر_امیرالمومنین_است #غدیری_ام #سقیفه_ای_نیستم
#ghadir #khamenei_ir

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...