پاسخ به  شبهات پیرامون #محسنیه و دوستان گل ویسگون که به بنده...

پاسخ به شبهات پیرامون #محسنیه

و دوستان گل ویسگون که به بنده لطف دارند:white_down_pointing_backhand_index::white_down_pointing_backhand_index:

۳) حضرت محسن علیه السلام به دنیا نیامده آدم برای شخصی که به دنیا نیامده که #عزاداری نمی کند و #کتاب
نمی نویسد!

پاسخ)
چند سال قبل بود که شخصی در رسانه ملی در عین ناباوری این جملات را به زبان آورد که عده ای جدیدا ایام محسنیه #خلق کرده اند و برای کسی که به دنیا نیامده کتاب
می نویسن به این قطر(با دستش قطری را نشان می دهد!)
در لحظه اول آدم پیش خودش می گوید این حرف ها را اگر یک آدمی که #سواد اعتقادی ندارد بزند خب می گوییم
بی سواد است اما واقعا آیا ایشان نمی داند اصلا دلیل اینکه ما برای حضرت محسن علیه السلام عزاداری می کنیم و کتاب می نویسیم برای همین:white_left_pointing_backhand_index: به دنیا نیامدنش هست؟
آیا ایشان نمی داند همین به دنیا نیامدن محسن بن علی دلیل اصلی #مظلومیت اهل بیت علیهم السلام است؟
مگر بچه ی عادی بوده که حالا به دنیا آمده یا نیامده اش فرقی نداشته باشد؟
اصلا با این تفکر باید بگوییم چرا شیعیان برای #حضرت_علی_اصغر علیه السلام که شش ماهه بوده عزاداری می کنند بچه شش ماهه مگر عزاداری میخواهد؟
این چه تفکری ست و این چه #ضعف_اعتقادی ست که یک #شیعه که به قولی بی سواد هم نیست مقام اهل بیت علیهم السلام را با آدم های عادی مقایسه می کند؟
مگر نه اینکه #امام_صادق علیه السلام فرمودند: #اولین پرونده ای که در روز قیامت در دادگاه عدل الهی مورد بررسی قرار می گیرد ماجرای حضرت محسن علیه السلام است؟
آیا این کشته ی بی گناه، بزرگترین دلیل برای مظلومیت امیرالمومنین و حضرت زهرا سلام الله علیهما نیست و ارزش عزاداری و کتاب نوشتن ندارد؟
اصلا ما #محسنیه میگیریم که همه از ما بپرسند:white_left_pointing_backhand_index: محسن که بود؟و ما بگوییم فرزند امیرالمومنین که به دنیا نیامد و کشته شد! بپرسند چرا کشته شد؟ بگوییم بخاطر عدم بیعت امیرالمومنین با خلفای غاصب!بپرسند چرا #بیعت نکرد؟بگوییم چون در غدیر پیامبر فرمود علی علیه السلام امام این امت است!
ما محسنیه می گیریم تا مجددا #غدیر را احیا کنیم!
#کلام_فقیه #قضاوت_باوجدان_بیدارشما #خطبه_غدیر #فقط_حیدر_امیرالمومنین_است #از_سقیفه_تا_ولایت #غدیری_ام_سقیفه_ای_نیستم. #شهادت #برائت #محسنیه #شعیه #ظلمت #نور #مناظره #اهل_بیت #دعای_فرج #ظهور #غدیر #سقیفه #وحدت #بدعت #محرم #فاطمیه #تلنگر #شبهه #زیارت #رافضی #ثقلین #اربعین #دعای_فرج #لعنت_به_آنکه_پایه_گذار_غیبت_شما_شد #بر_دشمن_مرتضی_علی_لعنت #علی_علی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...