ویژه کنید
عکس و تصویر 👠 چه مدل کفشی بخریم؟؟؟ 👟 💯 هنگام خرید حتما جوراب بپوشید هنگامی که برای ...

👠 چه مدل کفشی بخریم؟؟؟ 👟

💯 هنگام خرید حتما جوراب بپوشید
هنگامی که برای خرید کفش می روید حتما جوراب به پا کنید و بدون داشتن جوراب کفش مورد نظر خود را نخرید زیرا ممکن است کفشتان پس از پوشیدن جوراب برایتان تنگ شود. هر دو لنگه کفش را پس از انتخاب کفش مناسب با جورابی که به پا دارید ، بپوشید و چند قدم راه بروید.

👞 به پنجه کفش دقت کنید
کفش شما باید به گونه ای باشد که انگشت های پایتان در آن راحت باشد و روی هم قرار نگیرد پس هنگام خرید دقت کنید که کفش انتخابیتان دارای پنجه باریک و تیز نباشد و انگشت شست به اندازه کافی جا داشته باشد و بتواند راحت حرکت کند. پیش از این هم در بخش دنیای مد و سلامت نمناک اشاره شد که کفش شما نباید به قدری گشاد باشد که هنگام راه رفتن پاشنه پا از کفش خارج گردد.

🔷 کفشی با رویه مناسب بخرید
جنس رویه کفش باید از مواد مرغوبی باشد و پلاستیکی نباشد زیرا کفش هایی با رویه پلاستیکی موجب تعریق و بوی بد پا می شوند. رویه کفشتان باید نرم و انعطاف پذیر باشد. کفش های چرمی مناسب ترین جنس رویه را دارا هستند.

ادامه دارد....
.
.
.
. #انتخاب_کفش #راهنما_خرید #جذاب #بوت #پدر #چکمه #کفش_پسرانه #وقت_آموزش #کفش_مردانه #اسپرت #لاکچری #پا #کف_پا #قلب_دوم #شیک #مردانه #آموزش #آموزشی #کتونی #کفش #لژدار #مادر #صندل #خنده_دار #غم #من #تو

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...