mahta00mahta00دنبال کردن
کپی متن در حافظه موقتکپی آدرس در حافظه موقتگزارش تخلف
ترجمه صحبت
mahta00ترجمه صحبتای تی تو استوری:بچه ها، اخیرا اعلام شده که من افتخار این رو دارم که در #AMAs جایزه‌ی بهترین آرتیست این دهه رو در مراسم امسال دریافت کنم. من برنامه داشتم تا ترکیبی از بهترین آهنگ هام در طول ده سال اخیر رو در مراسم اجرا کنم. اما الان اسکوتر بران و اسکات بورشتا گفتن که من اجازه ندارم که آهنگ های قدیمی خودم رو در تلویزیون اجرا کنم، چون اون ها ادعا میکنن که اینکار ضبط‌دوباره‌ی آهنگ هام محسوب میشه و من تا سال آینده اجازه ندارم که اینکار رو بکنم.
به علاوه، من دلم نمی‌خواست که این خبر رو اینطوری بهتون، اما نتفلیکس یک مستند در مورد زندگی من در چند سال اخیر ساخته. در حالی که نه اسمی از اسکات و اسکوتر و یا بیگ مشین رکوردز در این فیلم نیست، اما اسکوتر و اسکات وجود هرگونه آهنگ یا اجرا از من در این مستند رو رد کردن.
اسکات بورشتا به تیم من گفته که فقط در صورتی که من این کارها رو انجام بدم به من اجازه میده که از آهنگ های خودم استفاده کنم:اگر من موافقت کنم که در سال آینده آهنگ های خودم رو دوباره ضبط نکنم( که این چیزیه که من هم قانونا اجازه‌ش رو دارم و هم قصد دارم که انجامش بدم) و همچنین به تیم من گفتن که من دیگه نباید در مورد اون(اسکات) و اسکوتر بران صحبت کنم.من شدیداً حس میکنم که به اشتراک گذاشتن اتفاقی که داره برای من میافته می‌تونه سطح آگاهی رو برای بقیه‌ی آرتیست ها تغییر بده و احتمالا بهشون کمک کنه از سرنوشتی به این شکل جلوگیری کنن. پیامی که به من فرستاده شده خیلی واضحه. اساسا 'دختر کوچولوی خوبی باش و‌ خفه شو. وگرنه تنبیه‌ت میکنیم.'
این اشتباهه. هیچکدوم از این دو مرد هیچ دستی در نوشتن اون آهنگ ها نداشتن. هیچکدوم از اونها هیچ کاری برای تشکیل رابطه‌ای که من با فن‌هام دارم انجام ندادن. پس اینجاس که من از شما درخواست کمک دارم.
لطفاً بذارید اسکات بورشتا و اسکوتر بران بدونن که چه احساسی نسبت به این قضیه دارید. اسکوتر همچنین مدیر برنامه‌ی چندین آرتیست دیگه هست که می‌دونم اونها به بقیه‌ی آرتیست ها و کار اونها اهمیت میدن.
(ادامه در پست بعد)
بیشتر ...
نمایش همه 0 نظر
۷ ماه پیش