:man_in_business_suit_levitating:چگونه قد بلند دیده شویم؟برخ...

:man_in_business_suit_levitating:چگونه قد بلند دیده شویم؟


برخی از افراد با کوتاهی قد خود مشکل دارند. دلیل آن هرچه باشد، کوتاهی قد می‌تواند واقعاً مشکل‌ساز باشد. باوجوداینکه برخی مردان با این ویژگی مانند بالا رفتن سن و موهای سفید کنار آمده‌اند اما کوتاه‌قد بودن در صف، امر قابل قبولی برای مردان دیگر نیست. باوجوداینکه تنها یک معجزه می‌تواند شما را یک‌شبه از دنی دویتو به شکیل اونیل تبدیل کند اما ترفندهایی وجود دارند که شما می‌توانید با استفاده از لباس‌های خود توهم بلندی قد را در دیگران ایجاد کنید و قد بلند دیده شوید.علاوه بر استفاده از کفش‌های طبی و پاشنه کوبایی، چند ترفند دیگر برای قدبلند دیده شدن وجود دارد که در این مطلب از چی مده به بیان آنها می پردازیم.

:white_medium_small_square:️ارتباط قدبلند بودن با ژست

لباس‌های تک‌رنگ هماهنگ، بدن را صاف نشان می‌دهند و قد را بلندتر نشان می‌دهند زیرا خط عمودی را که چشم دنبال می‌کند، نمی‌شکنند. تکنیک پوشیدن لباس‌های تک‌رنگ در طیف‌های مختلف (که مد این فصل هم هست)، به چشم اجازه می‌دهد که بدن را به‌سرعت و بدون اخلال از بالا به پایین نگاه کند؛ و هرچه رنگ، تیره‌تر باشد بهتر است تا اینکه به رنگ مشکی برسید که واقعاً لاغر نشانتان می‌دهد بنابراین سراغ سورمه‌ای یا زغالی بروید.

:white_medium_small_square:️لباس‌های اندازه تن خود بپوشید

اگر می‌خواهید بلندتر به نظر برسید، لباس اندازه تن مهم‌ترین عامل است. همه ما تصویر اغراق‌شده مردان در کت‌وشلوارهای گشاد را دیده‌ایم؛ نه‌تنها انگار که به کمد پدرشان حمله کرده‌اند بلکه انگار آن‌قدر کوچک هستند که هیچ لباسی اندازه آن‌ها نمی‌شود. شما باید سایز خود را بدانید (اکثر مردان سایزی بسیار بزرگ‌تر از خود می‌خرند)، بدانید که چه دوختی برایتان مناسب‌تر است (اگر کوتاه و تو پر هستید، احتمالاً شلوار جین تنگ نباید بپوشید) و برندی را انتخاب کنید که بهتر به شما می‌آید. خلاصه، شلوارهای بگی و فاق کوتاه خود را دور بریزید و یک خیاط خوب برای خود پیدا کنید که نیاز شما را درک کند.

:white_medium_small_square:️راه‌راه‌های عمودی شما را قدبلندتر نشان می‌دهند

این قانون را فراموش نکنید که راه‌راه‌های افقی شما را عریض‌تر نشان می‌دهند و همین منطق درباره راه‌راه‌های عمودی و بلندتر نشان دادن قد صدق می‌کند. خطوط عمودی با فاصله یکسان – خواه در طرح لباس باشند مانند پیراهن‌های راه‌راه، خواه در پارچه باشند مانند مخمل کبریتی – شما را بلندتر نشان می‌دهند زیرا چشمان دیگران تمایل به دنبال کردن این خطوط دارند. #LOVE #INSTAGOOD@PHOTOOFTHEDAY #FASHION #BEAUTIFUL #HAPPY #CUTE #TBT #LIKE۴LIKE #FOLLOWME #pcoftheday #FOLLOW #ME #SELFIE #SUMMER #ART #INSTADAILY #FRIEDNS #REPOST #NATURE #GIRL #FUN #STYLE #SMILE #FOOD #INSTALIKE #FAMILY #TRAVEL #LIKEFORLIKE #FITNESS #FOLLOW۴FOLLOW #IGERS #NOFILTER #LIFE #BEAUTY #INSTAGRAM #PHOTOGRAPHY #PHOTO #SUN #MUSIC

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ادامه‌ی دیدگاه ها