تحلیل از: @anoshka69 برخی ها دچار شوک عظیمی شدند که :چرا #ره...

تحلیل از: @anoshka69

برخی ها دچار شوک عظیمی شدند که :
چرا #رهبری به جای مخالفت با #افزایش_قیمت_بنزین از تصمیم #سران_قوا حمایت نمودند؟

به این عزیزان عرض کنم گویا یادتان رفته است که شما در #جمهوری_اسلامی_ایران زندگی می کنید جایی که با رای ۹۸ درصدی #مردم معنا پیدا کرده است.

اینجا #ایران زمان #پهلوی و #قاجار نیست که چنانچه چیزی به مذاقشان خوش نباشد #دیکاتور وار وارد شده فرمان لغو صادر کنند.
#جمهوری_اسلامی یک کشور قانونی است و مراتب قانونی خودش را دارد.اگر قرار باشد #رهبر کشور مقابل #قانون کشورش بایستد فاتحه کشور را باید خواند.
#رهبری فرمودند: سران قوا بر مبنای کاری #کارشناسی تصمیمی گرفتند و طبیعتا می بایست اجرا شود.

این یعنی وقتی منتخبان #ملت (شخص #رئیس_جمهور انتخاب شده توسط مردم ، #رئیس_مجلس انتخاب شده توسط نماینده های منتخب مردم و #رئیس_قوه_قضاییه انتخاب شده توسط رهبری ) به یک جمع بندی بر مبنای بررسی کارشناسی رسیدند تصمیم شان لازم الاجراست.

چنانچه #رهبری با تصمیم مذکور #مخالفت می نمودند : علاوه بر آنکه بهانه لازم برای استمرار پر شدت تر #اعتراضات خیابانی فراهم میشد کشور در منجلابی به شدت امنیتی غوطه ور میگشت. ضمن آنکه قانون کشور به صراحت نقض و عملا تصمیمات قوای سه گانه منتخب ملت تحت الشعاع قرار می گرفت.

این همان دیکاتوری محض است که خواهان آن هستیم ؟ ورود #رهبری به هر جریان کوچک و بزرگ و تصمیم گیری به رای و نظر شخص خودشان؟

پی نوشت : #رهبری از تصمیمی کارشناسی توسط منتخبان ملت #حمایت کرد اگر این تصمیم غیر کارشناسی باشد وظیفه نمایندگان #ملت است که تصمیم مذکور را مورد بررسی دقیق قرار دهند.
.
. #بنزین #گرانی_بنزین #سهمیه_بندی_بنزین #روحانی #لاریجانی #رییسی #رهبری #مقام_معظم_رهبری #حمایت_رهبری_از_ریاست_جمهوری #رهبری_خط_قرمز_ماست #رهبری_تنها_نیست #رهبری_آرامش_امت #مرگ_بر_ضد_ولایت_فقیه #رهبری_تنها_نیست #صف_مردم_از_اشرار_جداست #دولت_دروغ #سرطان_اصلاحات

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار