اولین بازیکن زن حرفه‌ای رشته League of Legends در سن ۲۴ سالگ...

اولین بازیکن زن حرفه‌ای رشته League of Legends در سن ۲۴ سالگی درگذشت

ماریا کرولینگ ملقب به رامیلیا، بازیکنان حرفه‌ای سابق League of Legends و استریمر بازی‌های ویدیویی در سن ۲۴ سالگی درگذشت.

در سال ۲۰۱۳ بود که ماریا کرولینگ ملقب به رامیلیا با بازی در تیم Curse Academy کار خود را به‌عنوان بازیکن حرفه‌ای League of Legends شروع کرد. پس از شرکت در مسابقات مختلف آمریکای شمالی، رامیلیا در سال ۲۰۱۵ به تیم Misfits پیوست. در ادامه وی با برنده شدن در مسابقات NACS، توانست جواز حضور در LCS بازی League of Legends را کسب کند. ازاین‌رو اسم تیم Misfits به Renegades تغییر پیدا کرد و در ادامه رامیلیا به اولین بازیکن حرفه‌ای زن League of Legends تبدیل شد.

بااین‌حال وی در سال‌های اخیر درکنار League of Legends، به‌عنوان یک استریمر هم شناخته می‌شد. باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی، متاسفانه مشخص شده که ماریا کرولینگ در سن ۲۴ سالگی دار فانی را وداع گفت. تا این لحظه تنها اعلام شده که وی در خواب فوت شده و هنوز دلیل قطعی این اتفاق مشخص نشده است. ریچارد لوئیس، یکی از دوستان نزدیک رامیلیا دراین‌باره می‌گوید:

با غمی بزرگ به شما می‌گویم که کاریا کرولینگ، بهترین دوست من، دیروز در خواب فوت کرده است. غیاب اون جای خالی بزرگی را به‌وجود آورده است که هیچ‌وقت پر نمی‌شود.

#بخون #مسابقه #مسابقه_ویسگون #اخبار #خبر #اخبار_بازی #اخبار_گیم #خبر_بازی #بازی #بازی_کامپیوتر #گیم #گیم_پلی #گیم_سنتر #بازی_پی_اس_فور #پلی_استیشن_4 #کالاف #کالاف_دیوتی #ps4 #Game #Game_center #بازی_رایگان #گیمز #گیمینگ #ایکس_باکس #کنسول #نیتندو #لیست_بازی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...