#لیست_وحدتتوجه :warning_sign:احتمالا خیلی ها گله دارید که چر...

#لیست_وحدت

توجه :warning_sign:
احتمالا خیلی ها گله دارید که چرا -به هر دلیلی- اسامی اشخاصی مثل آقای #یامین_پور، #جعفری، #رسایی و... داخل لیست نهایی وحدت انقلابیون دیده نمیشه.
و احتمالا قصد دارید جای این اشخاص تعویض انجام بدید و جای چند نفر از لیست #ایران سربلند به ایشون رای بدین.

اما اینجا نکتاتی رو لازم به ذکر میدونم و اونم این هست که:
:no_entry_sign: از اونجا که به هر دلیلی کاستی هایی در لیست نهایی صورت گرفته به دلیل پایان وقت هم دیگه نمیشه تغییری ارائه داد
:no_entry_sign: مهم اینکه توصیه میکنم به هر ۳۰ نفر این لیست تماماً رای بدید؛ اما چرا؟

:heavy_check_mark: از اونجا که ایران سربلند، لیست نهایی نیروهای #انقلابی هست دیگه نمیشه تغییری درش ایجاد کرد بنابراین اگر رای دهندگان خودشون خودجوش پای صندوق بخوان چند نفر رو با آقای یامین پور و... تعویض کنن، مسلماً به طور نامنظمی تعویض ها صورت میگیره و این تنها باعث کاهش زیاد رای از جبهه #انقلابی خواهد شد و از طرفی فرصتی رو برای #غرب‌گرا ها ایجاد میکنه که وارد به #مجلس یازدهم بشن
:warning_sign:درحالیکه ما به دنبال راهی هستیم که در صورت امکان حتی یک نفر از جریانات #غرب‌گرا به #مجلس یازدهم راه پیدا نکنه تا کارآمدی مجلس رو به حداکثر مطلوب برسونیم. به همین دلیل بود که آقای #رائفی_پور به طور غیرمستقیم و آقای #پور_مسعود به طور مستقیم از آقای #یامین_پور درخواست استعفا کردن. و #سید_یاسر_جبرائیلی هم در توییتی اشاره کرد که در صورت عدم انتخاب هر ۳۰ نفر احتمال از دست رفتن ۱۵ کرسی هم وجود داره.
:warning_sign:البته واقعا حیف هست که اسم کسانی مثل آقای #یامین_پور در این لیست به چشم نمیخوره ولی منطق #انتخابات چنین هست که به هر ۳۰ نفر بدون حتی یک تعویض #رای داده بشه چراکه #بدترین مورد این لیست از #بهترین مورد لیست جریانات غرب‌گرا #بهتر خواهد بود.

همچنین از شما کسانی که در سن رای هستید درخواست می‌کنم که همگی #فردا پای صندوق های رای بیاید و به افرادی رای بدید که شایستگی لازم برای نشستن بر کرسی #مجلس شورای اسلامی رو داشته باشن؛ ضمن اینکه انتخابات امسال میتونه یک انتخابات فوق‌العاده مهم باشه و در صورتی که جریان غرب‌گرا که سال ها مفاسد مختلفی در حوزه های گوناگون کشور به بار آورده در این انتخابات شکست بخوره احتمال داره که این جریان تا ۱۲ سال آینده توان ورود در سیاست کشور رو نداشته باشه!
:heavy_check_mark: و این یعنی ۱۲ سال #پیشرفت خالص!برچسبها: #انتخابات #انتخابات۹۸ #انتخابات_مجلس #مجلس_قوی #مجلس_انقلابی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار