More Events Cancelled Due To Accelerating Coronavirus Outbre...

More Events Cancelled Due To Accelerating Coronavirus Outbreak In South Korea

.
با گسترش سریع کروناویروس در کره جنوبی، دولت درخواست کرده تا از برگزاری مراسم هایی که در آن عده زیادی شرکت می‌کنند اجتناب شود. پیرو این مسئله مراسم های بیشتری در صنعت سرگرمی کنسل شده، به تعویق افتاده و یا برنامه آن‌ها تغییر یافته است. تا ساعت 5:30 عصر 23 فوریه به وقت کره، 602 مورد ابتلا به کروناویروس در کره به تایید رسیده اند.
.
کمپانی Big Hit از طریق کانال های شبکه های اجتماعی خود اعلام کرد که کنفرانس خبری جهانی بی تی اس برای آلبوم "Map of the Soul: 7"، بدون حضور خبرنگاران در محل برگزار خواهد شد و به صورت زنده از یوتیوب پخش می‌شود. این آژانس از خبرنگاران و طرفداران خواست تا از حضور در محل، خودداری کنند. پخش زنده این مراسم ساعت 2 ظهر 24 فوریه به وقت کره شروع می‌شود.
.
زمان اکران فیلم "Time to Hunt"، با نقش آفرینی لی جه هون، چویی وو شیک، آن جه هونگ و پارک جونگ مین، به تاریخ دیگری موکول شد. در ابتدا قرار بود این فیلم 26 فوریه اکران شود که اکنون به تعویق افتاده است.
.
کنفرانس خبری و مصاحبه های فیلم "Innocence"، با نقش آفرینی شین هه سان، به جونگ اوک و هو جون هو کنسل شد. کنفرانس‌ خبری این فیلم قرار بود 24 فوریه برگزار شود و قرار بود 26 فوریه شین هه سان و به جونگ اوک در مصاحبه‌ای شرکت کنند. تولیدکنندگان بیان داشتند "هر زمان تصمیمی بگیریم تغییرات احتمالی در رابطه با تاریخ اکران این فیلم و تاریخ کنفراس های خبری و مصاحبه های دیگر را اعلام خواهیم کرد."
.
کانال یوتیوب محبوب جانگ سونگ کیو، "Workman"، نیز اعلام کرد که به دلیل شیوع کروناویروس نتوانسته اند برنامه جدید 21 فوریه خود را ضبط کنند و یک هفته دیگر بازخواهند گشت. این کانال هر هفته جمعه ساعت 6 عصر به وقت کره ویدیویی جدید آپلود می‌کند.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...