#طرز تهیه #همبرگر گیاهی مواد لازم برای۴ نفرمواد اصلی   روغن ...

#طرز تهیه #همبرگر گیاهی


مواد لازم برای۴ نفر
مواد اصلی
روغن ۱ قاشق غذا خوری
لوبیا پخته ۵ قاشق غذا خوری
سویا ۷ قاشق غذا خوری
تخم مرغ ۱ عدد
آرد نخودچی ۱ قاشق غذا خوری
عصاره سبزیجات ۱ عدد

طرز تهیه
۱- حبوبات را قبل از مصرف ۲۴ ساعت در آب خیس و چند بار آبشان را عوض کنید.
۲- سویا نیز بهتر است قبل از مصرف خیس بخورد و بعد از چند بار عوض کردن آب آن، یک بار در شیر خیسانده شود. این کار باعث خواهد شد طعم غذا خوشمزه‌تر شود.
۳- برای آنکه طعم سویا از بین برود و بوی خاص آن گرفته شود، بهتر است به آن عصاره سبزیجات افزود یا اینکه از ادویه‌هایی مانند ادویه کاری، زعفران و زردچوبه استفاده کرد.
۴- اگر بعد از مخلوط کردن مواد، خمیر به دست آمده چندان سفت نبود، بهتر است به آن آرد نخودچی اضافه کنید. این کار را آرام انجام دهید و هر زمان که خمیرتان به اندازه کافی سفت شد، افزودن آرد را قطع کنید.
۵- توجه داشته باشید سویای به کار رفته در غذا کهنه و کپک زده نباشد و بسته‌بندی شفافی داشته باشد. بهتر است سویا را از فروشگاه‌های معتبر بخرید و محصول تولید‌‌کننده‌های مطرح را انتخاب کنید.
۶- روغنی که برای طبخ همبرگرها استفاده می‌شود باید بسیار کم باشد و همبرگرها در حرارت ملایم پخته شوند البته این موضوع به ضخامت همبرگرها نیز بستگی دارد زیرا هر چه همبرگرها ضخیم‌تر باشند، باید در روغن بیشتری سرخ شوند و اگر همبرگر نازک است، می‌توان آن را در حداقل روغن نیز سرخ کرد.
۷- برای خوش‌طعم‌تر شدن ساندویچی که با این همبرگرها تهیه می‌شود، می‌توانید سطح نان همبرگر را با پنیر فتای کم‌نمک آغشته کنید و سپس همبرگر را روی آن قرار دهید.
۸- یادتان باشد یکی از سبزی‌هایی که همراه این ساندویچ توصیه می‌شود استفاده شود، فلفل دلمه‌ای قرمز است. برای آماده‌سازی این سبزی کافی است آن را کباب کنید و در کیسه فریزر قرار دهید تا داخل کیسه عرق کند. آنگاه پوست آن را بگیرید و در کمی کره تفت دهید و در ساندویچ بگذارید.

#نوش #جون🍗  #خوشمزه #کیک #میوه #علوم فنون #جنگ #غذا #غذای.خوشمزه #خوشمزه #سرخ #سرخ.کردنی #بستنی #جالب #قشنگ #مدل #اینستاگرام #جنگ #غدا #عالی #بهترین #شخصی #نون #شوکولات #شکلات #غم #ناراحت #تعصف # #غذا #شاورما #فیفی #قیفی #پازل #بازی #لباس #پالتو #کفش #شیره #سیگار #معتاد #خوشمزه #غذاها #غذای #شخصی #خودمیونی #خودمونی #تازه #جدید #قشنگ #زیبا #عالی #بهترین #معلم #Delicious #Cake #Fruit #Science #Techniques #War #Food #Food. Chocolate #Sorrow #Upset #Summary # #Food #Shawarma #Fifi #Funnel #Puzzle #Games #Clothes #Coat #Shoes #Juice #Sm
#عکس_نوشته #خلاقیت #ایده #هنر #فردوس_برین #FANDOGHI #عکس_نوشته_عاشقانه #فانتزی #wallpaper #جذاب #خاص

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار