اینهم توبه گرگ!به گزارش وبگاه «واشنگتن فری‌بیکن» جمهوری‌خواه...

اینهم توبه گرگ!

به گزارش وبگاه «واشنگتن فری‌بیکن» جمهوری‌خواهان کنگره آمریکا از آنچه که بزرگ‌ترین بسته تحریم‌های ایران در تاریخ توصیف شده، رونمایی کردند.
این وبگاه در گزارش خود نوشته است که این «اقدام نمادین» مانعی برای دیپلماسی دولت «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا  با ایران  در زمینه لغو احتمالی تحریم‌های این کشور خواهد بود.
قانون فشار حداکثری دولت «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا  علیه ایران دولت بایدن را مجبور می کند هرگونه توافق هسته ای اصلاح شده با ایران را برای بررسی قبل از تصویب به کنگره ارائه دهد. این لایحه با هدایت کمیته مطالعات جمهوریخواهان  طی یک نشست مطبوعاتی در کنگره با حضور «مایک پامپئو» وزیر خارجه سابق آمریکا رونمایی شد.
پامپئو و «جیم بنکس» قانونگذار جمهوریخواه عضو کمیته خدمات  نیروهای مسلح مجلس آمریکا  گفتند که این قانون ارسال پیامی برای کاخ سفید و ایران است که کنگره به هیچ توافقنامه ای پایبند نخواهد ماند.
بنکس در این زمینه گفت: «اگر بایدن کنگره را دور بزند و به توافق با ایران بپیوندد ، دشمنان ما باید بدانند که محافظه کاران در کنگره به مبارزه برای حمایت از فشار حداکثری موفقیت آمیز ترامپ و تلاش برای تصویب این قانون ادامه خواهند داد تا ایران تمام برنامه‌های  هسته ای خود را متوقف کند.»
پامپئو نیز گفت: «آمریکا، اسرائیل متحد ما و جهان از ایمنی بیشتری برخوردار هستند زیرا سیاست فشار حداکثری ترامپ و تحریم‌های خرد کننده، منابعی را که ایران برای حمایت از ساخت سلاح هسته ای یا حمایت از تروریسم در سراسر جهان مورد نیاز داشتند، از بین برد.»
پامپئو گفت: «بازگشت به توافق هسته‌ای شکست خورده با ایران هزینه‌های زیادی خواهد داشت.»
به نوشته فری بیکن، در لایحه کمیته مطالعات جمهوریخواهان، علاوه بر گسترش تحریم‌ها بر برنامه موشک‌های بالستیک و  گروه‌های وابسته به ایران در منطقه، توقف کامل برنامه غنی سازی هسته ای ایران نیز در نظر گرفته شده است.  این قانون همچنین کنگره را موظف می‌کند که هرگونه توافقنامه توسط دولت بایدن در جریان گفت‌وگوها با ایران را تصویب کند. شرایط توافق باید به سنا ارسال شود تا به طور رسمی به عنوان یک معاهده تصویب شود. همچنین این امر توانایی رئیس جمهور را در لغو یک جانبه تحریم‌ها محدود می‌کند.
http://fna.ir/173nl
#من_بلد_نیستم
#حزب_الله #مرگ_بر_فتنه_گران #مدیریت_لیبرالی_سازش_تحقیر_غربگرایی
#مرگ_بر_ضد_ولایت_فقیه #اروپامستعمره_امریکا
#انرژی_هسته_ای_حق_مسلم_ماست #من_یک_سپاهی_هستم

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است