Bia2Dj.iR

bia2dj

مرجع موسیقی الکترونیک
لینک سایت
https://www.bia2dj.ir

دانلود آهنگ های الکترونیک جدید شماره 164 https://bia2dj.ir/bia2dj-tunes-of-week-164/ #آهنگ_الکترونیک

دانلود آهنگ های الکترونیک جدید شماره 164 https://bia2dj.ir/bia2dj-tu... #آهنگ_الکترونیک

۲ روز پیش
2K
مینی آلبوم از Speaker Honey بنام Night Visions EP https://bia2dj.ir/speaker-honey-night-visions-ep/

مینی آلبوم از Speaker Honey بنام Night Visions EP https://bia2dj.ir/speaker-h...

۳ روز پیش
2K
دانلود ریمیکس از DJM6 & Sajjad Gholipour Remix بنام Nabz https://bia2dj.ir/hamid-gholam-ali-nabz-djm6-sajjad-gholipour-remix/ #ریمیکس #پارتی #آهنگ_الکترونیک #موسیقی #bia2dj

دانلود ریمیکس از DJM6 & Sajjad Gholipour Remix بنام Nabz https://bia2dj.ir/hamid-gho... #ریمیکس #پارتی #آهنگ_الکترونیک #موسیقی #bia2dj

۳ روز پیش
2K
بهترین آهنگ های دیپ هاوس 2020 https://bia2dj.ir/deep-house-hits-2020/

بهترین آهنگ های دیپ هاوس 2020 https://bia2dj.ir/deep-hous...

۷ روز پیش
3K
آهنگ های وکال ترنس 2020 https://bia2dj.ir/female-vocal-trance-2020/

آهنگ های وکال ترنس 2020 https://bia2dj.ir/female-vo...

۷ روز پیش
3K
دانلود ریمیکس جدید از DjM6 X Sajjad Gholipour بنام Khialet Jam به سبک الکتروهاوس https://bia2dj.ir/sohrab-pakzad-khialet-jam-djm6-x-sajjad-gholipour-remix/

دانلود ریمیکس جدید از DjM6 X Sajjad Gholipour بنام Khialet Jam به سبک الکتروهاوس https://bia2dj.ir/sohrab-pa...

۱ هفته پیش
2K
دانلود آهنگ ترنس از Markus Schulz & Adina Butar بنام Indestructible به سبک پروگراسیو ترنس https://bia2dj.ir/markus-schulz-adina-butar-indestructible/

دانلود آهنگ ترنس از Markus Schulz & Adina Butar بنام Indestructible به سبک پروگراسیو ترنس https://bia2dj.ir/markus-sc...

۱ هفته پیش
2K
دانلود آهنگ ترنس از Daniel Kandi بنام Nova II به سبک آپلیفتینگ ترنس https://bia2dj.ir/daniel-kandi-nova-ii-the-second-journey/ #آهنگ_ترنس #آهنگ_آپلیفتینگ_ترنس

دانلود آهنگ ترنس از Daniel Kandi بنام Nova II به سبک آپلیفتینگ ترنس https://bia2dj.ir/daniel-ka... #آهنگ_ترنس #آهنگ_آپلیفتینگ_ترنس

۱ هفته پیش
2K
دانلود آهنگ های الکترونیک جدید شماره 163 لینک دانلود: https://bia2dj.ir/bia2dj-tunes-of-week-163/ #آهنگ_الکترونیک #موزیک_الکترونیک #آهنگ_هاوس #سایکو_ترنس #موسیقی #آهنگ_بیس_دار #آهنگ_ورزشی #آهنگ_خارجی #آهنگ_جدید

دانلود آهنگ های الکترونیک جدید شماره 163 لینک دانلود: https://bia2dj.ir/bia2dj-tu... #آهنگ_الکترونیک #موزیک_الکترونیک #آهنگ_هاوس #سایکو_ترنس #موسیقی #آهنگ_بیس_دار #آهنگ_ورزشی #آهنگ_خارجی #آهنگ_جدید

۱ هفته پیش
2K
دانلود آهنگ های الکترونیک جدید شماره 162 https://bia2dj.ir/bia2dj-tunes-of-week-162/

دانلود آهنگ های الکترونیک جدید شماره 162 https://bia2dj.ir/bia2dj-tu...

۲ هفته پیش
3K
دانلود آهنگ ترنس از Ltn & Christina Novelli بنام Cabana https://bia2dj.ir/ltn-christina-novelli-cabana/

دانلود آهنگ ترنس از Ltn & Christina Novelli بنام Cabana https://bia2dj.ir/ltn-chris...

۲ هفته پیش
2K
دانلود آهنگ ترنس از Giuseppe Ottaviani بنام Time To Play https://bia2dj.ir/giuseppe-ottaviani-time-to-play/

دانلود آهنگ ترنس از Giuseppe Ottaviani بنام Time To Play https://bia2dj.ir/giuseppe-...

۲ هفته پیش
3K
دانلود آهنگ های الکترونیک جدید شماره 160 https://bia2dj.ir/bia2dj-tunes-of-week-160/ #آهنگ_الکترونیک #آهنگ_جدید #آهنگ_خارجی

دانلود آهنگ های الکترونیک جدید شماره 160 https://bia2dj.ir/bia2dj-tu... #آهنگ_الکترونیک #آهنگ_جدید #آهنگ_خارجی

۴ هفته پیش
2K
آلبوم تکنو Ghost Dance - Erased EP https://bia2dj.ir/ghost-dance-erased-ep-2020/ #آهنگ_تکنو #آهنگ-داب_استپ #آهنگ_هاوس #آهنگ_خارجی #آهنگ_جدید

آلبوم تکنو Ghost Dance - Erased EP https://bia2dj.ir/ghost-dan... #آهنگ_تکنو #آهنگ-داب_استپ #آهنگ_هاوس #آهنگ_خارجی #آهنگ_جدید

۴ هفته پیش
3K
دانلود ریمیکس آلبوم Marshmello - Tongue Tied Remixes https://bia2dj.ir/marshmello-tongue-tied-remixes-ep/ #آهنگ_تکنو #موزیک #آهنگ_جدید

دانلود ریمیکس آلبوم Marshmello - Tongue Tied Remixes https://bia2dj.ir/marshmell... #آهنگ_تکنو #موزیک #آهنگ_جدید

۴ هفته پیش
2K
دانلود پادکست جدید Tiesto با نام Club Life 667 https://bia2dj.ir/tiesto-club-life-667/ #پادکست #موسیقی #آهنگ_الکترونیک

دانلود پادکست جدید Tiesto با نام Club Life 667 https://bia2dj.ir/tiesto-cl... #پادکست #موسیقی #آهنگ_الکترونیک

۲۱ دی 1398
3K
دانلود آهنگ الکترونیک جدید DJ Aligator با نام Follow Me به سبک سای ترنس https://bia2dj.ir/dj-aligator-follow-me/

دانلود آهنگ الکترونیک جدید DJ Aligator با نام Follow Me به سبک سای ترنس https://bia2dj.ir/dj-aligat...

۲۰ دی 1398
6K
دانلود آهنگ های الکترونیک جدید شماره 159 https://bia2dj.ir/bia2dj-tunes-of-week-159/

دانلود آهنگ های الکترونیک جدید شماره 159 https://bia2dj.ir/bia2dj-tu...

۲۰ دی 1398
3K
دانلود بهترین آهنگ های ترنس 2020 https://bia2dj.ir/100-%d8%a2%d9%87%d9%86%da%af-%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1-%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%b3-%d9%84%db%8c%d8%a8%d9%84-%d8%a2%d8%b1%d9%85%d8%a7%d8%af%d8%a7-2019/

دانلود بهترین آهنگ های ترنس 2020 https://bia2dj.ir/100-%d8%a...

۱۴ دی 1398
6K
دانلود آهنگ الکتروهاوس از Jleo با نام Wolves https://bia2dj.ir/jleo-your-voice/

دانلود آهنگ الکتروهاوس از Jleo با نام Wolves https://bia2dj.ir/jleo-your...

۱۳ دی 1398
2K