ویژه کنید
عکس و تصویر چه کسی می تواند این #معادله را حل کند؟؟ چه کسی می داند فرود یک ...

چه کسی می تواند این #معادله را حل کند؟؟

چه کسی می داند فرود یک #خمپاره قلب چند نفر را می درد؟ چه کسی می داند #جنگ یعنی #سوختن ،یعنی #آتش ،یعنی گریز به هر جا ،به هر جا که اینجا نباش یعنی اضطراب که کودکم کجاست ؟ #جوانم چه می کند ؟#دخترم چه شد ؟

به راستی ما کجای این سوال ها و جواب ها قرار گرفته ایم ؟ کدام دختر #دانشجویی که حتی #حوصله ندارد عکس های جنگ را ببیند و #اخبار آن را بشنود ، از قصه دختران معصوم #سوسنگرد با خبر است ؟ آن مظاهر #شرم و #حیا را چه کسی یاد می کند که بی شرمان #دامنشان را آلوده کردند و زنده #زنده به رسم #اجدادشان به گور سپردند.


کدام #پسر_دانشجویی می داند #هویزه کجاست ؟ چه کسی در هویزه جنگیدیده ؟ کشته شده ودر آنجا دفن گردیده؟

چه کسی است که معنی این جمله را درک کند:

#نبرد #تن و #تانک؟!" اصلا چه کسی می داند #تانک چیست ؟ چگونه #سر ۱۲۰ دانشجوی مبارز و"  #مظلوم زیر شنی های تانک له می شود ؟ آیا می توانید این #مسئله را حل کنید ؟

 گلوله ای از لوله #دوشکا با #سرعت اولیه ی خود از فاصله هزار متری #شلیک می شود و در مبدا به #حلقومی اصابت نموده و آن را #سوارخ کرده وگذر می کند ،حالا معلوم نمایید #سر کجا افتاده است ؟ کدام #گریبان_پاره می شود ؟ کدام کودک در #انزوا وخلوت #اشک می ریزد؟

  و کدام کدام...؟ #توانستید؟؟ اگر نمی توانید،این مسئله را با کمی دقت #بیشتر حل کنید  #هواپیمایی با #یک ونیم برابر سرعت #صوت از ارتفاع #ده متری سطح زمین ماشین #لندکروزی که با سرعت در جاده #مهران_دهلران حرکت می نماید،مورد #اصابت #موشک قرار می دهد،اگر از #مقاومت_هوا صرف نظر شود. معلوم کنید کدام #تن #می_سوزد؟

کدام #سر می پرد ؟چگونه باید #اجساد را از درون این آهن پاره له شده بیرون کشید ؟

چگونه باید آنها را #غسل داد ؟چگونه #بخندیم و نگاه آن عزیزان را #فراموش کنیم؟

 چگونه می توانیم در شهرمان بمانیم وفقط #درس بخوانیم چگونه می توانیم در ها را به روی خود #ببندیم و چون #موش در انبار کلمات #کهنه کتاب #لانه بگیریم ؟کدام #مسئله را حل می کنی؟ برای کدام امتحان #درس می خوانی؟ به چه امید #نفس می کشی ؟ #کیف و #کلاسورت را از چه پر می کنی؟ از خیال ، از کتاب ،از لقب #شامخ #دکتر یا از #آدامسی که هر روز مادرت در #کیفت می گذارد ؟

 کدام #اضطراب جانت را می خورد ؟ دیر رسیدن به #اتوبوس ، دیر رسیدن سر #کلاس ، #نمره گرفتن؟دلت را به چه چیز #بسته ای؟

به #مدرک ، به #ماشین ، به #قبول شدن در حوزه #فوق_دکترا ؟

"صفایی ندارد #ارسطو شدن،خوشا پر کشیدن ،#پرستو شدن"  آی پسرک #دانشجو ، به تو چه مربوط است که #خانواده ای در #همسایگی تو #داغدار شده است ؟جوانی به #خاک افتاده است؟

 آی #دخترک #دانشجو ، به تو چه مربوط است که #دختران_سوسنگرد به اشک #نشانده اند ؟ و آنان را #زنده به #گور کردند ؟هیچ می دانستی؟ حتما نه هیچ آیا آنجا که #کارون و #دجله و#فرات بهم #گره می خورد ، به دنبال آب گشته ای تا اندکی زبان #خشکیده کودکی را تر کنی و آنگاه که قطه ای #نم یافتی با امید های فراوان به #بالین آن کودک رفتی تا #سیرابش کنی #اما دیدی که کودک دیگر آب #نمی_خورد!! اما تو اگر #قاسم نیستی ، اگر#علی_اکبرنیستی ، اگر #جعفر و #عبدالله نیستی ، لااقل #حرمله مباش ! که #خدا هدیه #حسین را #پذیرفت و #خون علی اکبر و علی اصغر را به زمین پس #نداد من نمی دانم که فردای #قیامت این خون با #حرمله چه خواهد کرد!!

به راستی چه کسی می تواند این
#معادله را حل کند؟؟؟؟؟

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...