ویژه کنید
عکس و تصویر بازی Avatar همچنان در دست ساخت قرار دارد بازی آواتار که در رویداد GDC 2017 ...

بازی Avatar همچنان در دست ساخت قرار دارد
بازی آواتار که در رویداد GDC 2017 توسط یوبیسافت معرفی شده بود، هم‌چنان در دست ساخت بوده و لغو نشده است.


شرکت یوبیسافت، حدود دو سال پیش اعلام کرد که قصد ساخت بازی‌ جدیدی را براساس فیلم Avatar دارد. این فیلم تا مدت نه چندان دوری به عنوان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ در صدر جدول قرار داشت و به نظر می‌رسد که بازی آن هم بتواند طرفداران این مجموعه را جذب کند. هرچند از زمانی که این فیلم در مرکز توجهات قرار داشت مدت‌ها می‌گذرد، اما حساب رسمی توییتر آواتار در پاسخ به یکی از کاربران اشاره کرد که این بازی هم‌چنان در برنامه‌ی ساخت قرار دارد.

تصویر توییتر سازنده اواتار :
https://cdn.zoomg.ir/2019/12/63ba0d61-7169-4b13...

البته در همان زمان معرفی، یوبیسافت اعلام کرده بود که انتظار ندارند این بازی حداقل تا سال مالی ۲۰۲۱ (یعنی پس از آپریل ۲۰۲۰) منتشر شود اما این اظهارات بیش از یک سال پیش انجام شده بود و پس از آن، هیچ نامی از این بازی در جایی مورد اشاره قرار نگرفته بود. به نظر می‌رسد که همانند دنباله‌های فیلم، ساخت این بازی هم مدت زمانی طولانی به طول بینجامد، اما هم‌اکنون می‌دانیم که حداقل ساخت آن لغو نشده است!
#بخون #مسابقه #مسابقه_ویسگون #اخبار #خبر #اخبار_بازی #اخبار_گیم #خبر_بازی #بازی #بازی_کامپیوتر #گیم #گیم_پلی #گیم_سنتر #بازی_پی_اس_فور #پلی_استیشن_4 #کالاف #کالاف_دیوتی #ps4 #Game #Game_center #بازی_رایگان #گیمز #گیمینگ #ایکس_باکس #کنسول #نیتندو #لیست_بازی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...