ویژه کنید
عکس و تصویر ❌ چگونه میخواهند ایران را لیبی کنند❌ 🔸 ویدیو این خانم در آمریکا غوغا به ...

❌ چگونه میخواهند ایران را لیبی کنند❌
🔸 ویدیو این خانم در آمریکا غوغا به پا کرده. به قول فرنگی‌ها ویروسی شده و همه دارند آن را به هم میفرستند. با ده میلیون بازدید، پربیننده‌ترین ویدیوی این روزهای شبکه‌های اجتماعی آمریکا بوده و موثرترین محتوای فضای مجازی در شکل‌دهی افکار عمومی آمریکا درباره ترور سردار سلیمانی.
🔸 این خانم در ویدیوی پنج دقیقه‌ای که از اتاق نشیمن خانه‌اش ساخته به جامعه آمریکا میگوید گول حرف رسانه‌های چپ و لیبرال آمریکا در غیرقانونی خواندن ترور سلیمانی را نخورند. خودش را «یک ایرانی» که جامعه ایران را دقیق میشناسد معرفی میکند و به عنوان نماینده مردم ایران میگوید: مردم ایران سلیمانی را تروریست میدانند و از ترور او و از کار ترامپ عمیقا خوشحالند.
🔺 حالا سایت بازفید، یکی از مهمترین سایتهای خبری آمریکا ثابت کرده، این خانم، ساغر کسرایی، یک ایرانی-آمریکایی معمولی که از اتاق نشیمنش با موبایلی ساده‌ برای آگاهی آشنایان فیلم گرفته نیست. او کارمند شرکت تگزاسی لیندن سلوشن، لابی رسمی ارتش آزاد لیبی بوده. و ارتش آزاد همان گرروه مسلحی است که لیبی را جهنم کرده و یکی از دلایل برپا شدن بازارهای برده فروشی در این کشور.
🔺 متن ویدیوی ساغر کسرایی بسیار روان و ساده نوشته شده. مثل حرف زدن یک ادم معمولی و دلسوز. ولی وقتی متن را تحلیل میکنی میفهمی حرفه‌ای است و هر کلمه‌اش احساسات مخاطب را هدف میگیرد. ویدیو به صورت عامدانه آماتور ساخته شده تا اعتماد مخاطب را جلب کند. و در نهایت حنجره‌ای ایرانی اجاره شده تا به نمایندگی از کل ایرانیان حرف بزند. و البته بازیگری «زن» انتخاب شده تا ایجاد صمیمیت کند. جنگ رسانه‌ای اینگونه از سد شکاکیت و نگاه انتقادی ما عبور میکند.
🔺 مراقب باشید. به ویژه در شبکه‌های اجتماعی. طبیعی‌ترین چیزهایی که می‌بینید احتمالا ساخته حرفه‌ای ترین گروه‌های متخصص جنگ روانی و جنگ رسانه‌ای هستند. مراقب باشید. پروژه‌شان همان پروژه لیبی کردن ایران است. لعنتی ها حتی بازیگران و کارمندان پروژه‌شان را عوض نکرده‌اند.
کانال مصاف

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...