ویژه کنید
عکس و تصویر #مــعــرفـــی_شــهــدا #شهید_وحید_زمانی_نیا #محافظ_سپهبد_شهید_حاج_قاسم به روایت از پدر شهید: وحید خیلی فرزند خوبی بود. نمونه کامل ...

#مــعــرفـــی_شــهــدا #شهید_وحید_زمانی_نیا #محافظ_سپهبد_شهید_حاج_قاسم
به روایت از پدر شهید:

وحید خیلی فرزند خوبی بود. نمونه کامل فرزند صالح بود که خدا نصیب‌مان کرد. ۴ سال در سوریه به عنوان مدافع حرم حضور داشت تا اینکه توسط حاج قاسم سلیمانی به عنوان همراه و محافظ انتخاب شد» «دلتنگ فرزندم هستم، اما از اینکه به شهادت رسید ذره‌ای احساس پشیمانی نمی‌کنم. خدا را شکر می‌کنم که فرزندم با شهادت عاقبت به خیر شد.


مدتی قبل که برای پی گیری مراحل درمانی به اصفهان رفت از اینکه وحید شیمیایی شده با خبر شدیم. ریه وحید عفونت کرده بوددر جواب رادیولوژی ۴۰ درصد عفونت ریوی داشته که فقط برادرش که می‌دانست به خواسته او به کسی چیزی نگفته بود.


شب یلدا قرار بود طبق سنت برای عروس، مراسم شب چله برگزار کنیم که وحید گفت من شب یلدا به ماموریت می‌روم و چهارشنبه هفته بعد برگشت قرار شد یکشنبه مراسم شب چله برگزار کنیم که یکشنبه هم زنگ زد و گفت من شب دیر می‌آیم که بار دیگر هم کنسل شد و دوشنبه مراسمی را برگزار کردیم.

پسرم آقا وحید خیلی عادی، ساده و مثل بچه‌های معمولی بزرگ شد و درس و تحصیل را با نمرات خوبی پشت سر گذاشت و بسیار کم حرف و منضبط بود و با همگان به خصوص من و مادرش و خانواده با احترام رفتار می‌کرد.


خداوند را برای داشتن چنین فرزندی شاکرم، معمولا تربیت اصلی فرزندان با مادر است و من هم به دلیل مشغله خاص در سپاه و حضور مدت زیادی در دفاع مقدس کمتر در خانه بودم و مادرش این وظیفه سنگین را بر عهده داشت و هیچ وقت هم برای رفتن به سوریه او من و مادرش اصلا مخالفت نکردیم. #عاشقانه_های_پاک #خانواده #زندگی_خوب #عکس_نوشته #بخون #تلنگر #مهدویت #فاطمیه #مذهبی #شهادت #شهدا #محرم #غدیر #ولایت #امامت #قرآن_کریم #برائت #تولی #ظهور #دعای_فرج #هنر_زندگی #اهل_بیت #ثقلین #رافصی #اربعین #زیارت #فرهنگی #تربیتی #ویسگون #نور #ظلمت #وحدت #شبهه #علی_علی #شهدا_هویت_جاویدان_تاریخ

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...