به نام خدا.روز شمار ماه صفر (قسمت سی و سوم)#روز_چهارم_صفر#اس...

به نام خدا

.
روز شمار ماه صفر (قسمت سی و سوم)

#روز_چهارم_صفر
#اسیران_اهل_بیت_در_شام

ادامه قسمت قبلی که در آدرس زیر منتشر گردید؛

http://www.wisgoon.com/pin/10140710/

ادامه خطبه #امام_سجاد_(ع)_در_مجلس_یزید؛


ای #پـسر_معاویه_و_هند_و_صخر! قبل از آن که تو متولد شوی همیشه نبوت و امارت در دست پدران من بوده است.

در جنگ بدر و احد و احزاب پرچم رسول خدا در دست جد من علی بن ابیطالب بود، درحـالی که #جد_و_پدر تو پرچم های کفار را به دوش می کشیدند.

وای بر تو ای یزید! اگر بدانی چه کـرده ای و نـسـبت به پدر و اهل بیت و برادران و عموزادگان من چه گناهی مرتکب شده ای، به کـوهـهـا می گریزی و سر بر خاکهای بیابان می گذاری و به حال خود شیون و زاری می کنی، این سـزاوار است که سر حسین پسر علی و فاطمه بر دروازه شهرتان نصب شود، در حالی که او ودیعه رسول خداست؟

ای یزید منتظر باش که در روز قیامت قرین ندامت و خواری شوی.


سر مطهر امام حسین را داخل #طَشت_طلا گذاشتند و نزد یزید آوردند. یزید در حالی که می خندید با #چوب_خَیزَران بر لبهای امام زد و با غرور و سرمستی خواند: «بنی هاشم با حکومت بازی می کردند، نه خَبری (از آسمان و غیب) آمده و نه وحی نازل شده است...».

#یزید آرزو کرد کاش نیاکانش ـ که در جنگ بَدْر کشته شدند ـ زنده بودند و خونخواهی و انتقام او را می دیدند. این جملات، نشان دهنده #کفر_قلبی_و_کینه_یزید به پیامبر خدا صلی الله علیه و آله و سلم بود.
.
.
#ادامه_دارد...
.
.
.
پی نوشت؛
لالایی لالایی، امون از تنهایی
امون از روز قحط آب

صدای گهواره، سکوت شیرخواره
نگاه مبهوت رباب

علی، با اینکه اصغری
ولی، نوه ی حیدری
خودت، یه پا سرلشکری... علی
.
.

#محرم
#صفر
#با_محرم
#چهارم_صفر
#عباس
#حسین
#امام_حسین
#امام_حسین_علیه_السلام
#یا_مهدی_ادرکنی
#اللهم_عجل_لولیک_الفرج
#ashura
#shia_muslim
#Muharram #Ashura_2015 #Day_of_Ashura #Ashura_in_iran #Aşura #Ashura #Ashures #عاشورء #Աշուրա #Ашурa #আশুরার  #阿舒拉节 #阿舒拉節 #העשורא #Achoura #시아파 #şiə #什叶派 #什葉派 #シーア派 #Шииты #שיעים #Ислам #이슬람교 #Islam #Իսլամ #伊斯兰教 #伊斯蘭 #İslamiyet #イスラム教 #האיסלאם #이슬람교 #이맘후세인 #האימאםחוסיין #ImamHussein  #伊玛目侯赛因 #ИмамХусейн #Кербела #卡爾巴拉 #卡尔巴拉 #Karbala #כרבלא #カルバラー #Kerbela #Azadari #shia_islam #shia_religion #islam_shia #shia_blood #shia_mourning #shia_sword #shia_muharram #نقی #امام_نقی #علی_النقی
#حق_پایدار_است

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...