ویژه کنید
عکس و تصویر دعا برای تعجیل ظهور؛(دعا برای تشکیل دادگاه عدالت) اگر ظلمی در جهان اتفاق بیفتد، فردی ...

دعا برای تعجیل ظهور؛(دعا برای تشکیل دادگاه عدالت)

 اگر ظلمی در جهان اتفاق بیفتد، فردی که مظلوم واقع شده است به قاضی و دادگاه رجوع نموده و پس از بررسی موضوع و اعلام موارد جرم، مجازات اجرا می شود، اگر در جسم کسی خراش و زخمی در اثر یک تصادف بسیار کوچک و لو با یک وسیله کوچک انجام گیرد آن را پیگیری می کنند، ولی ظلمی که بر حضرت #صدّیقه علیه السّلام وارد گردیده و نهایتاً به #شهادت ایشان منجر شده و ظلمی که به آقا #امیرالمؤمنین علیه السّلام کردند و ایشان را خانه نشین نمودند، تا به امروز این پرونده در دادگاهی مطرح نشده و مورد بررسی و پیگیری قرار نگرفته و مجازات عاملین آن اعلام نشده است.

 آیا محبّ و شیعۀ امیرالمؤمنین علیه السّلام نباید حداقل به خاطر همین موضوع دلخراش با دعا برای تعجیل #ظهور از اعماق دل، خواستار تشکیل دادگاه #عدالت توسّط حضرت #بقیّة_الله_الأعظم عجّل الله تعالی فرجه و بررسی پروندۀ این مظلومان تاریخ و گرفتن انتقام خون به ناحق ریخته شدۀ حضرت زهرا علیها السّلام و فرزندان معصومش، گردد؟

 اگر عزیزی از شما حادثه و تصادفی برایش پیش می آمد و ضرر مالی و جسمی می دید آیا شب و روز درصدد پیگیری و مطالبۀ حق او نمی گشتید؟

حسّاسیّت محبّان امیرالمؤمنین علیه السّلام به این موضوع، یک بُعد مهمّش این است که هر چه در توان دارند جهت بررسی این پرونده به کار ببندند، و حداقل امکان و توانایی که در این زمینه به آن ها داده شده قلب و زبان است تا به وسیلۀ آن ها برای شناساندن امام زمان ارواحنافده و بالا بردن معرفت و شناخت مردم و جامعۀ پیرامون خود تلاش کنند و آن ها را به سوی امام علیه السّلام سوق دهند؛ و زبان خویش و سایرین را به دعای همیشگی برای فرج ایشان عادت دهند. إن شاءالله به این وسیله به زمان ظهور نزدیک شویم و امام عصر علیه السّلام برای بازگشایی پروندۀ آن بزرگواران و جنایت های دیگر مثل سقیفه، عاشورا و ... اقدام فرمایند.

#آجرک_الله_یا_صاحب_الزمان(عج)
#اللهم_عجل_فرج_ولیک  

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...