ویژه کنید
عکس و تصویر ☢تکنولوژی 5G☢ ✨تکنولوژی 5G – آزمایش جهانی بدون اجازه بر روی انسان ✨بخش اول تکنولوژی ...

☢تکنولوژی 5G☢ ✨تکنولوژی 5G – آزمایش جهانی بدون اجازه بر روی انسان ✨بخش اول

تکنولوژی 5G نسل بعدی زیرساخت‌های تلفن همراه است، اما قطعا با نسل‌های قبلی خود متفاوت است. ( 4G/LTE, 3G, 2G و...).
این یک بروزرسانی ساده نیست.

این یک افزایش و تغییر عمده در نوع تشعشعات بی‌سیم است که همه ما بدون توجه به اینکه از این سرویس استفاده می‌کنیم یا نه،و بدون اینکه رضایت داشته باشیم درمعرض آن قرار خواهیم گرفت.

تکنولوژی 5G بر روی همین زیرساخت‌های موجود ساخته می شود و به علاوه از فرکانس‌های خیلی بالا (موج میلی‌متری) 24 گیگاهرتزی یا بیشتر استفاده می کند.

این سیگنال های 5G مسافت زیادی را طی نمی‌کنند، بنابراین آنتن‌ها تقریبا در فاصله هر 2 تا 10 خانه در محله‌های مسکونی نصب می‌شوند. 5G‌ بصورت چشمگیری تماس ما با تشعشعات رادیوییRF (مایکروویو با فرکانس رادیویی) را بصورت دائمی و 365روز در سال افزایش می‌دهد.

دستورالعمل‌های دولت در مورد قرارگیری انسان در معرض امواج بیشتر از 20 سال است که بروز‌رسانی نشده است، در حالی که تشعشعات تلفن‌های همراه، تلفن‌های بی‌سیم، مانیتورهای کودک بی‌سیم و وای‌فای در این مدت به طرز بالقوه ای افزایش پیدا کرده است.

بدون مطالعات ایمنی

در یکی از جلسات دادرسی مجلس سنای ایالت متحده در ماه فوریه، مدیران ارشد مخابراتی اعتراف کردند که هیچگونه تست ایمنی بر روی 5G انجام نداده اند و هیچ برنامه‌ای هم برای این کار ندارند.

در حال حاضر، بیش از حدود بیست شهر در ایالات متحده و شهرهای بی شماری در خارج از کشور وجود دارند که دارای 5G هستند، اما هیچ مدرک علمی برای پشتیبانی از هرگونه ادعای ایمنی برای آن وجود ندارد.

آنچه تحقیقات مرتبط نشان می دهد، باعث ایجاد زنگ خطر می شود.
هزاران مطالعه مستقل، تأثیرات منفی بر سلامتی ناشی از تشعشعات بی سیم را نشان می‌دهد.
این موارد از سرطان و عقیم شدن تا آسیب دی ان ای، متغیر است.

سیاره زمین از تشعشات پوشیده شده است.

برنامه کار 5G بسیار گسترده است.
شامل 200 میلیون شئ ارسال کننده است و بر اساس برآوردها، تا پایان سال 2020 بخشی از پروژه اینترنت اشیاء(IoT) خواهد بود و تا چند سال بعد از آن شامل یک تریلیون شئ ارسال کننده خواهد بود. 5G قرار است که در تعداد بیشتری از دستگاه‌های رباتیک، هوش مصنوعی و وسایل نقلیه که حاوی آنتن‌های 5G نصب شده در آن‌ها هستند به کار گرفته شود – در فضای پشت سر ما و با پرتوافکنی بر مغز ما- به نحوی که بتوانیم با سرنشینان خودروهای دیگر صحبت کنیم و ماشین‌های بدون راننده خود را برنامه ریزی کنیم تا به هرجایی که میخواهیم ما را ببرند. #5g

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...