× کپی ممنوع × اینم برای دوستانی که می خواستن نحوه ی صعودمون ...

× کپی ممنوع × اینم برای دوستانی که می خواستن نحوه ی صعودمون رو بدونن !!


مسابقات والیبال بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو با حضور ۱۲ تیم برگزار خواهد شد که ۱۴۴ کشور در قسمت مردان و ۱۴۴ کشور در قسمت زنان برای کسب این سهمیه ها با یکدیگر رقابت دارند.
:
به گزارش سایت تحلیلی و خبری بینانیوز ، تیم ملی والیبال مردان و زنان برزیل به عنوان میزبان و ۱۱ تیم دیگر در هر گروه از مسابقات والیبال بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو شرکت می کنند که فرمول و نحوه انتخاب و صعود کشورها به قرار زیر است:
:
** دو تیم اول و دوم جام جهانی ۲۰۱۵ ژاپن
جام جهانی والیبال زنان ۳۱ مرداد تا ۱۵ شهریور و جام جهانی والیبال مردان از ۱۷ شهریور تا یکم مهرماه سال ۹۴ به میزبانی کشور ژاپن برگزار می شود.
:
** پنج تیم از پنج قاره که به عنوان قهرمان قاره و یا تیم اول مسابقات انتخابی هر قاره انتخاب می شوند.
تصمیم گیری در باره نماینده هر قاره در نشست هیات رییسه کنفدراسیون هر قاره مشخص می شود که قهرمان مسابقات قاره در بازی های المپیک حضور یابد یا تیم قهرمان رقابت های انتخابی به بازی ها صعود کند که در قاره آسیا در نشست هیات رییسه کنفدراسیون آسیا که روز یکشنبه در بانکوک تایلند برگزار می شود، در این مورد تصمیم گیری خواهد شد.
:
** چهار تیم دیگر در دو تورنمنت انتخابی جواز حضور در المپیک ۲۰۱۶ را به دست می آورند.

تورنمنت نخست جام بین قاره ای ژاپن است که با حضور هشت تیم برگزار خواهد شد. تیم های قهرمان و نایب قهرمان این رقابت ها و بهترین تیم آسیا مجوز حضور در بازی های المپیک را به دست می آورد.
:
هشت تیم در این رقابت ها شرکت می کنند که شامل تیم دوم نورسیکا، تیم های دوم و سوم اروپا، تیم دوم آمریکای جنوبی و چهار تیم از آسیا هستند که بهترین تیم آسیایی و قهرمان مسابقات به امپیک ۲۰۱۶ صعود خواهد کرد.
:
دومین تورنمنت نیز با حضور چهار تیم ژانویه و می سال ۲۰۱۶ برگزار می شود که تیم سوم نورسیکا، تیم سوم آمریکایی جنوبی، تیم های دوم و سوم قاره آفریقا در آن شرکت می کنند و قهرمان به بازی های المپیک صعود می کند.
./.

******** اگه به عبارت دیگه و ساده تر بخوام بیان کنم : *********

مسابقات والیبال بازی های المپیک 2016 با شرکت 12 تیم در هر یک از دو قسمت زنان و مردان برگزار می شود.

12 سهمیه برای شرکت در این رقابت ها به شکل زیر توزیع خواهد شد:
1 تیم از کشور میزبان
5 تیم شامل قهرمان های قاره ها یا مسابقات انتخابی قاره ها
2 تیم از جام جهانی
4 تیم از مسابقات انتخابی بین قاره ای که پس از برگزاری یک سری رقابت های چهار تیمی انتخاب می شوند

از تغییرات عمده در این سیستم کاهش تعداد تیم هایی که از جام جهانی 2015 به المپیک راه پیدا می کنند، از سه تیم به دو تیم است.

همچنین قرار است چهار تورنومنت انتخابی بین قاره ای در چهار قاره برگزار شود.

فدراسیون بین المللی والیبال در نشست هیأت اجرایی خود همچنین گزارش هایی را از چهار مسابقه جهانی که تا پایان سال جاری میلادی برگزار می شود، دریافت کرد.

این رقابت ها شامل مسابقات قهرمانی نوجوانان زنان در پرو، نوجوانان مردان در برزیل، جوانان زنان در ترکیه و جوانان مردان در آرژانتین می شود.
#والیبال#ریو #المپیک #تیم #ملی#صعود #جام #جهانی #2016 #والیبالیست #قائمی #معروف #موسوی #غلامی #محمودی #کواچ #میرزاجانپور #عبادیپور #مرندی #غفور #زرینی #مهدوی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ادامه‌ی دیدگاه ها