اسی در میان است حرف های خود را خیلی رک و صریح بگویید. چراهمه...

اسی در میان است حرف های خود را خیلی رک و صریح بگویید. چراهمه رابه خوردن غذایی که خود تانپخته ایددعوت نمیکنید؟اگرهم حوصله جمع وشلوغی را نداریداین مهمانی راخودمانی ترکرده و فقط برای خود تانوعشق تان یک شام دونفره رمانتیکترتی بدهید. اینکار راه خوبی برای ابرازعلاقه نیزمیتواندباشد.


فـال روزانـه - مهر
امروز دارید تلاش می کنید که موقعیت خود را به عنوان مسئول حفظ صلح و امنیت در گروه ثابت کنید. برای این که بتوانید مشکلات موجود را حل کنید باید دقیقا موضع تمامی اعضای گروه را بدانید و در نظر داشته باشید که هر کسی چه می خواهد. ولی مشکل کار اینجا است که در حال حاضر فهمیدن این که آنها چه فکری در سر دارند برای شما غیر ممکن است. برای این که بتوانید مشکلات را حل کنید باید اول تمامی متغیرهای موجود را مورد بررسی قرار دهید. پیدا کردن پاسخ برخی معماها زمان می برد.این آخرهفته فرصت خوبی برای پیداکردن نیمه گمشده تانمیتواندباشد. به شرط آنکه خودتان بدانیدکه به دنبال چه کسی دارید میگردید.
فـال روزانـه - ابان

امروز اتفاقی غیر عادی خنده را به لب های شما خواهد آورد. در چیزهای ساده به دنبال عشق و زیبایی باشید. اگر نمی توانید آنها را ببینید پس باید روی نگرش خودتان کار کرده و آن را تغییر دهید. چیزی که باید تغییر کند شما و نگرش درونیتان است و نه دنیای اطرافتان! اگر با مهربانی و خنده و اخلاق خوب با دیگران رفتار کنید، عشق و خوبی و خنده روزتان را زیبا خواهند کرد. هر چیزی که در زندگی دریافت می کنیم به خودمان و نگرش و رفتارمان بستگی دارد.به جای اینکه بافکرکردن به فاصله ایکه بین شما و اهدافتان وجوددارد خودتان را عصبی، ناراحت و نگران کنید، سعی کنید روی مسئولیتهایتان متمرکزباشید تا سرعت پیشرفتتان بیشتر شود.
فـال روزانـه - اذر
امروز افراد بسیاری به توجه شما نیاز دارند و شما نمی دانید که اول به کدام آنها رسیدگی کنید. امروز در برنامه روزانه تان باید به جزئیات توجه زیادی داشته باشید. در برنامه تان کارهای اضافی قرار ندهید، به اندازه کافی کار برای انجام دادن دارید و ممکن است در برخی از آنها به مشکلات جزئی بر بخورید که وقتتان را می گیرند، اگر زیاد سرتان را شلوغ کنید نخواهید توانست به همه آنها رسیدگی کنید. در رویارویی با این مشکلات کوچک و بی اهمیت ساده ترین راه حل ممکن را انتخاب کنید.بعدازاین همه کارشایستگی یک زنگ تفریح خوب راخواهیدداشت. شب را بادوستانتان بگذرانید،البته اگرمتاهل هستیداین یعن یبایدوقتت انرابادوستان خانوادگی خودبگذرانیدتاعشقتان نیزباشماهمراه باشد.
فـال روزانـه - دی
وقت آن رسیده است که ترس های یک همان عازپیشرفت شمادر راهتان به سوی آیندهای موفق میشوندراکناربگذارید و رویا فکار مثبت متمرکزشوید.هر چه زودتر اهداف و برنامه های روزانه تان را مشخص کرده و آنها را به انجام برسانید سطح رضایتتان از خودتان بیشتر خواهد بود. شما از به دست آوردن موفقیت و پیشرفت خیلی لذت می برید ولی امروز کارها به آن سرعتی که شما دلتان می خواهد پیش نمی روند. به خودتان سخت نگیرید، شما دارید تمام تلاشتان را می کنید بیش از این کاری از دست شما ساخته نیست. تفریح را هم در برنامه خود قرار دهید و پس از تمام شدن کارهای روزانه تان آخر هفته ای لذت بخش را شروع کنید.


فـال روزانـه - بهمن

دنبال یک نفر می گردید که عکس هایتان را به او نشان داده و در مورد داستان ها و ماجراهایی که هنگام گرفتن این عکس ها برایتان پیش آمده است با او صحبت کنید. یا شاید دلتان بخواهد با یکی از دوستانتان راجع به برنامه هایی که برای یک سفر جالب و هیجان انگیز دارید حرف بزنید. اگر آنها به اندازه ای که شما انتظار دارید به شما و حرف هایتان توجه نکردند ناراحت نشوید. شما باید متوجه باشید که هر کسی در دنیای خود گرفتار است و مشکلات و درگیری های خاص خودش را دارد. پی بردن به این موضوع به شما کمک می کند تا انتظار زیادی از دیگران نداشته باشید و زود در مورد آنها قضاوت نکنید. سرتان به زندگی خودتان باشد و بگذارید دیگران هم به زندگی خودشان برسند.
فـال روزانـه -اسفند


امروز بین تصورات و رویاهای رنگی شما و افکار منطقی و جدی دیگران تضادهایی وجود دارد. دوستان و خانواده شما برای آخر هفته خود برنامه ریزی کرده اند و از این که شما هم با آنها همراه شوید خوشحال خواهند شد. ولی شما برنامه دیگری در سرتان دارید و دوست دارید که آنها هم طبق برنامه شما عمل کنند. اگر می بینید که آنها دوست ندارند با شما همراهی کنند شاید بهتر باشد خودتان به تنهایی اینکار را انجام دهید و یا با دوستان دیگرتان همراه شوید که برنامه شما به نظرشان جالب است. در هر صورت به ندای قلبتان گوش کنید و تسلیم دیگران نشوید.اگراحساس میکنیدکه هیچکس شمارادوست ندارد و برای هیچکسی جذابیت نداریدسخت دراشتباهی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار