ویژه کنید
عکس و تصویر دستگاه لیزر طب سوزنی . 🔅 عملکرد و تاثیر این دستگاه لیزر دقیقا مانند طب ...

دستگاه لیزر طب سوزنی
.
🔅 عملکرد و تاثیر این دستگاه لیزر دقیقا مانند طب سوزنی است . با این تفاوت که به جای تحریک نقاط طب سوزنی بدن با سوزن برای درمان بیماری ، زیبایی و … آن نقاط را با دستگاه لیزر طب سوزنی به وسیله ی نور و فرکانس تحریک می کنیم.
.
🔅 کاربرد دیگر این دستگاه در درمان چاقی های موضعی به صورت خاص بوده ، که با یک سَری مخصوص به اسم شاور که 8 نقطه بدن را پوشش می دهد ، مورد استفاده قرار می گیرد.
.
🔅 در واقع این 8 نقطه به صورت همزمان مورد تحریک قرار گرفته و مانند این است که 8 نقطه از آن موضع در بدن را مانند طب سوزنی ، سوزن زده باشیم . سری دیگر این دستگاه سری سوزنی است که بدون سوزن بوده و فقط یک نقطه از بدن را بوسیله ی نور و فرکانس تحریک می کند.
@tebbe_soozani
💢 زمینه ی استفاده از لیزر طب سوزنی
.
🔅 در زمینه ی زیبایی از دستگاه لیزر طب سوزنی برای از بین بردن لک های صورت استفاده می شود.
.
🔅 البته ممکن است از این دستگاه به عنوان مکمل دیگر درمان های زیبایی مانند ماسک LED ، تکنولوژی RF ، پی آر پی ، میکرونیدلینگ با درماپن و مزوتراپی مورد استفاده قرار بگیرد . اما دستگاه لیزر می تواند لک های تیره و قهوه ای صورت را از بین برده و یا کم رنگ کند.
.
🔅 برای درمان چاقی ، دستگاه لیزر طب سوزنی به دو صورت عمل می کند به طوری که اگر بیماری علاوه بر چاقی موضعی دارای ورم یا اِدِم باشد ، ابتدا پوف یا ورم بیمار توسط این دستگاه برطرف شده سپس به درمان چاقی پرداخته می شود.
.
🔅 در دستگاه لیزر طب سوزنی برخلاف تصور بیماران که با مقایسه ی دستگاه لیزر موهای زائد نگران درد ، سوزش و احساس تحریک لیزر در بدن هستند ، باید گفت که این دو دستگاه با هم تفاوت داشته و بیمار هیچ درد و گرمایی را احساس نخواهد کرد.
.
🔅 البته در درمان چاقی با دستگاه لیزر ، بیمار بعد از گذشتن حدود 10 دقیقه در داخل بدن خود در آن موضع احساس گرمای کمی خواهد داشت.
.
💢 لیزر طب سوزنی برای چه کسانی استفاده می شود؟
.
🔅 کاربرد دستگاه لیزر به جای طب سوزنی برای بیمارانی است که ترس از سوزن دارند . همچنین در بعضی افراد سوزن های طب سوزنی ممکن است باعث کبودی مختصری در محل قرار گرفتن سوزن شود ... soozaniran.com/laser
.
📍 شریعتی، روبروی مترو شریعتی، کوچه زرین، پلاک 31، واحد 10، طبقه پنجم

26414399
22904799

سوال و رزرو نوبت: t.me/soozaniran
تلگرام: t.me/tebbe_soozani
سایت طب سوزنی: soozaniran.com
.

#طب_سوزنی #زیبایی_ #زیبایی_پوست
#زیبایی #جوش_صورت #درمان_جوش #جای_جوش #جای_جوش_و_آکنه #درمان_جای_جوش #کیست #کیستتخمدان #لیزر_طب_سوزنی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

کانال رسمی ویسگون در تلگرام

http://telegram.me/wisgoon

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...