ویژه کنید
عکس و تصویر #زندگینامه #شهید_محمود_شهبازی #ادامه وصیتنامه #شهید_محمود_شهبازی من خود امام عزیز و انقلاب را هم، در یک ...

#زندگینامه #شهید_محمود_شهبازی #ادامه
وصیتنامه #شهید_محمود_شهبازی

من خود امام عزیز و انقلاب را هم، در یک جریانی به نام روحانیت میبینم، نه مانند آن دو گروه منحرف که امام را تنها مینگرد من استمرار حرکت انبیاء را ولایت فقیه میدانم و باز به شما خواهران و برادران گوشزد میکنم که روحانیت را کنار نگذارید.
سفارش دوم من درباره سپاه پاسداران میباشد، بازوی مسلح ولایت فقیه و روحانیت، باید سپاه آنچنان شود که پاسدارانش به عنوان فریضه واجب خدمت نمایند نه به عنوان شغل، چرا که این دو بازوی ولی فقیه سپاه و روحانیت شغل ندارند و نباید سپاهی بودن و روحانی بودن را شغل حساب نمود. چقدر ابرقدرتها از این سپاه نوپا میترسند، چرا که برادر سپاهی به عنوان فریضه وارد سپاه میگردد نه حق مأموریتی میخواهند نه فوق العاده بدی آب و هوا، بلکه هر کجا سخت تر باشد وارد میگردد که اجرش عظیم تر گردد. قبلاً اگر ترس ما از لیبرالها بود که مبادا خط امام را خدشه دار نمایند اکنون دیگر لیبرالها به زباله دان تاریخ افتادهاند و انقلاب سوم هم پیروز شد.
منافقینی که در تدارک بودند تا پس از حیات امام نهضت را منحرف نمایند زودتر روی آب آمدند و رو در روی ملت مسلمان قرار گرفتند. تلاش تمامی شما باید این باشد که ریشه منافقین بدتر از کفار را برکنید و در این صورت دیگر آمریکا باید تا صدها سال بلکه همیشه گورش را برکند و دست از ایران دیگر بشوید و منتظر باشد که دیگر ما به سراغ او برویم.
پدر و مادر عزیزم: امیدوارم از اینکه زحمات بسیاری در تربیت فرزندتان کشیدید خداوند اجرتان را افزونتر دهد. من خود به یاد دارم که قرآن را در دامان مادرم فرا گرفتهام و با بیل پدرم رنجها را چشیده ام. #شهدا

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...