ویژه کنید
عکس و تصویر ⤵ اول #به_نظرم_اتفاقی_نیفتاده_بود و همه چی معمولی بود تا اینکه کم کم همه چی تغییر ...

⤵ اول #به_نظرم_اتفاقی_نیفتاده_بود و همه چی معمولی بود تا اینکه کم کم همه چی تغییر شکل داد و صداها بیشتر شدن. کنار جاده وایساده بودیم که دوستم صدا زد فرشاد ببین این چی میگه؟ نگاه کردم کسی نبود، گفتم کی؟ گفت بیا اینجا. رفتم دیدم داره با مورچه‌ها حرف میزنه! منم وارد بحثشون شدم و کلی باهم گپ زدیم».
🔴 فرشاد حافظه خوبی داشت و تقریباً تمام جزئیات آن روز را به یاد داشت. داستان او وقتی جالبتر می‌شد که به دهن اژدهایی رسیدند که دهان خود را برای بلعیدن آنها باز کرده و ادامه داد: «دو سه بار اژدهایی دهان خود را باز کرد تا ما را بخورد اما موفق نمی‌شد تا اینکه بالاخره ما رو خورد و ما وارد شکمش شدیم.
🔴 یه مدت همه چی تاریک بود تا اینکه به جایی وارد شدم که پر از دختران زیبارو بود و همگی در کنار پدرهای خود وایساده بودن. محو تماشای این دختران از ماشین پیاده شدم تا یکیشون رو از پدرش خواستگاری کنم. در حال صحبت با پدر دختر بودم که توی همین بیمارستان چشم باز کردم.»
🔴 فرشاد در مورد علت مجروح شدن خود گفت: «خودم چیزی یادم نیست فقط افرادی که من رو نجات دادن میگن که کنار یکی از درختهای کنار جاده وایساده بودی که ناگهان خوشحال به وسط جاده پریدی و یه ماشین هم بهت زد. خودم فکر می کنم که این خوشحالی به خاطر جواب مثبت پدر و دختر بود.»
⚠ متن بالا داستان سرایی نویسنده نیست بلکه گزارش توهمات یک مصرف کننده مواد مخدر توهم زاست که از وی در روی تخت بیمارستان پرسیده شده است⚠
👍 به گفته کارشناسان حوزه اعتیاد، همه مواد توهم زا اعتیادآور هستند و گل نیز از این قاعده مستثنی نیست. ماشروم، شیشه و ماری جوانا درمان قطعی دارویی ندارند و عوارض روانی شدید دارند.
درمان غیر دارویی آنها نیز ممکن است بین 6 ماه تا یک سال به طول بینجامد و عوارض جانبی آن مانند اختلال شخصیت، توهم و اضطراب آنها درمان نمی‌شوند. این افراد یعد از 3، 4 سال اختلال شخصیت پیدا کرده و کنترل خود را بر عملکرد خویش از دست داده و اغلب دیوانه میشوند. 💡
.
.
.
.
.
.
#موادمخدر #تریاک #شیشه #ماری_جوانا #هروئین #حشیش #دراگ #روانگردان #اسید #اکستازی #علف #ماشروم #گراس #چیلیم #فلاکا #توهم_زا #قرص #پارتی #گل #اکس_پارتی #شیطان #ابلیس #مرفین #افیون #بنگ #کراک #پارتی #متادون #فضانورد #نئشه #چت #مواد #drugs

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...